Antik Nakliye Selimoğlu

Antik Nakliye konusunda uzmanım.

Antik nakliye, basit bir görev olmayan ve en uygun biçimde eğitim, beceri, kapsamlı bilgi ve en önemlisi tecrübe gerektiren narin antikaları profesyonelce ambalajlayan ve sevk eden sanat biçimidir.

Antika Taşıma Selimoğlu  25 yılı aşkın bir süredir, tüm Selimoğlu  ve dünyanın çeşitli yerlerinde aile antikaları, şifon mirası ve eserleri başarıyla ve güvenli bir şekilde sevk etti. Başarımız, müşteri memnuniyeti ve ürün güvenliği konularına verilen önem. Başarılı nakliye ve gelişini sağlamak için her antik paketi dikkatlice paketliyoruz. Yılda 1000 paket paketlerken, güvende olmak ve kanıtlamak için  antika  Selimoğlu ​​tarafından akredite edilmiş ve müşteri ihtiyaç ve isteklerine gösterilen dikkat çekici dikkatimiz için Büro ile A + derecelendirmesini sürdürüyoruz.

Akıllı tüketicilerin paha biçilmez antikalarını sunmak için “herkes” e güvenmediklerini anlıyoruz-öyleyse neden yalnızca hızlı teslimat olan düşük maliyetli bir gönderici seçmelisiniz?   sadece “hızlı servis “ten daha iyi bir iş yapabilir – antikalarınızı paketleyip göndeririz böylece zamanında ve bozulmamış durumda, her seferinde gelirler.

Yıllar önce profesyonel ambalajlama ve nakliye işlemlerinin tipik bir işlem olmadığını öğrendik – zaman kazanmak ve ustalığı yapmak için gereken özel bir beceridir. Eğitimsiz olanlara dünyadaki en kolay şey gibi gözükebilir: öğeyi kaset ve gazete kağıdıyla bir kutuya atarsın, değil mi? Yanlış. Hareketli felaketler de böyledir.

Sporlarda antrenörler “Top ol” demeyi severler. Burada, Selimoğlu  da tüm çalışanlarımıza “Kutunun Olması” konusunda eğitiyoruz. Her Box Bros çalışanı, şu an hazır olmak için eğitilmiş; iş, ve çevrenin farkında oldukları her anı antik eşyalarınızın sahibi. Çalışanlarımızın ambalaj antikalarının basit bir görev olmadığının farkındalar. Doğru yapmak için eğitim, beceri, farkındalık ve en önemlisi deneyim gerekir .