Site Loader
Teklif al

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

Genel

GOOGLE

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat İstanbul’un nadide ilçelerinden bir tanesi olan Esenler’de evden eve nakliyat firması arıyor ve bulamıyorsanız yada bulduğunuz nakliye firması size tam anlamıyla çözüm sunmuyorsa Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Selimoğlu nakliyat nakliyatın her türlüsünün hizmetini vermektedir. Ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, mobilya taşımacılığı ve her türlü taşımacılık hizmetini müşterilerine vermektedir. Sizler ofisinizi yada kısmı eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız eşyalarınıza göre araçlarımızı keşfetmelisiniz. Az eşyalarınız için kamyonet, ofis gibi iş yeri eşyalarınız için kamyon, büyük ev eşyalarınız içinse tır ile nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sadece esenler evden eve nakliyat değil aynı zamanda tüm İstanbul içinde nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Adresinize en uygun şubemizi öğrenmek için web sayfamızı ziyaret ederek iletişim sayfasından telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Firmamızın 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ne zaman isterseniz o zaman nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. İstanbul dışında ki nakliyatlar için telefon ile arayarak detaylı bilgi ve randevu almayı unutmayınız. Telefon numaramız 444 4 516’dır. Cep telefonu ve whatsapp iletişim için iletişim sayfamızdan numaralara erişebilirsiniz. Firmamız Esenler evden eve nakliyat alanında yükselmiş ve sektörde tanınmış bir firmadır. Yıllardır verdiğimiz hizmetler sayesinde bir çok kurumsal müşteri edinmiş bulunuyoruz. Kurumsal müşterilerimiz hakkında bilgi almak için 444 4 516 numaralı telefonu inceleyebilir yada web sitemizde referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Eşyalarınız taşınırken Selimoğlu nakliyat personelleri son derece titiz ve hassas davranırlar. Personellerimiz bilgi ve birikime sahip oldukları için eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi taşıyarak hareket ederler. Eşyalarınızı aracımıza bindirmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sararız. Sardıktan sonra eşyalarınız darbelere ve sarsıntılara karşı dayanıklı hale gelir. Araç içerisine eşyalarınız konulduktan sonra eşyalarınızı araca sabitleriz. Sabitleme işlemi sayesinde eşyalar yol boyunca devrilmez. Aynı zamanda Selimoğlu nakliyat sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde size eşya bedeli ödenir. Sigortalı taşımacılık sayesinde olası maddi zararlardan etkilenmezsiniz. Sizde cebinizi düşünüyor ve kurumsal bir firma arıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.

Post Author: admin

444 45 16
Powered by