Site Loader
Teklif al

Florya Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un büyük ilçelerinden bir tanesi olan 491 bin nüfuslu Florya ’da nakliyat ihtiyacınız varsa Selimoğlu nakliyatı 444 4 516 numaralı telefondan arayarak gerekli bilgileri ve fiyat teklifini alabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlerinde sektörde olan yılların birikimi deneyimimizle müşterilerimize profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla ve en yararlı araçlarla nakliyat işlemlerinizi hızla yürütmekteyiz. Ekibimiz içerisinde nakliyat personeli, marangoz, paketleme personeli, ambalajlama personeli ve şoför bulunmaktadır. Tüm personellerimiz alanında bilgi birikime sahip ve gerekli eğitimleri almıştır. Aynı zamanda tüm personellerimizin alanıyla ilgili gerekli belgeleri ve sertifikaları bulunmaktadır. Firmamız personelleri eşyalarınızı nakliye ederken güvenle ve sahiplenme duygusuyla hareket ederek eşyalarınızı korur.

Florya Evden Eve Nakliyat

Personellerimizin eğitim ve bilgi birikimi sayesinde eşyalarınız zarar görmeden istediğiniz yere nakliye edilir. Eşyalarınız nakil edilmeden önce dolap gibi büyük eşyalarınız için marangoz gibi ustalar gelerek sökme işlemlerini başlatırlar. Eşyalar söküldükten sonra personellerimiz strafor köpük veya battaniye yardımıyla sararlar. Daha sonrasında araç içerisine bindirilir ve sarsılması, devrilmesinin önüne geçilmesi için araç içerisine sabitleme işlemi uygulanır. Araç içerisine sabitlendikten sonra istediğiniz noktaya doğru nakil edilir. Nakliye sırasında şoför tüm trafik ve hız kurallarına uyarak olası kötü sonuçlardan kaçınır. Nakliye edilecek yere gelindiğinde bina üst kattaysa asansör yardımıyla eşyalarınız üst kata çıkarılır. Eşyalarınız çıkarıldıktan sonra strafor köpük veya battaniye sökülür. Daha sonrasında mobilya ustası eşyalarınızın kurulumunu istediğiniz odada yaparak sabitler.

Florya evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için web sayfamızın iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ya da 444 4 516 numaralı telefonu arayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Fiyat teklifi almadan önce lütfen eşya sayısını, nakliye edilecek mesafeyi, kaç personel gerektiğini, asansörün gerekli olup olmadığı gibi soruların cevabını net olarak veriniz. Gaziosmanpaşa en uygun nakliyat fiyatlarının bizde olduğunu kısa bir araştırma ile öğrenebilirsiniz. Firmamız vizyonu gereği en kaliteli işi en uygun maliyetlerde yapmayı hedeflemektedir. Bu sayede kısa sürede İstanbul içerisinde popüler bir firma olmuş ve alanında saygınlık kazanmıştır.

Post Author: İsmailAyırtır

Yaz aylarının gelmesiyle taşınma yoğunluğunun fazla olması sizi de korkutuyor ve firmamızdan hizmet aldığınız da zorlanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda sınırsız kapasitesi ve personel desteği sağlayacak donanımı bulunan firmamızdan güven içinde hizmet talebinde bulunabilir irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak bir an önce belirlenen tarih için randevu oluşturabilirsiniz

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat