Site Loader
Teklif al

SELİMOĞLU NAKLİYAT & HİZMET

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Canlı Hayvan Taşıma
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

Ana Sayfa

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

SELİMOĞLU

Prof.Dr Necmettin Erbakan Cad. No: 36 İçerenköy Mah. Ataşehir,İstanbul Türkiye
 selimoglunakliyat@hotmail.com
 📲0532 741 35 11
 📲0536 735 15 02 📲0537 418 13 86
 ☎ 0216 469  29 26 ☎ 0212 257 42 19

Taşımacılık

Nakliyat

İstanbul Çanakkale Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllar İstanbul Çanakkale şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak en kaliteli hizmetleri en kısa sürede sizlere sunmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Çanakkale şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız sektöründe en güvenilir olduğunu kaliteli hizmetleri ile kanıtlamıştır. İstanbul ilimizden ülkenin her bir yanına nakliye hizmetleri veren firmamız Çanakkale ilimize de en güvenli şekilde hizmetlerini sunmaktadır. İhtiyacınız olduğu zaman hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek en kısa sürede eşyalarınız istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Her zaman nakliye firmamız kalite ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Eşya Taşıma İşlemleri

Eşya taşıma işlemleri özen, dikkat ve tecrübe isteyen zahmetli bir iştir. İstanbul Çanakkale şehirlerarası nakliyat hizmetleri konusunda firmamız başarılı ve kaliteli işleri ile her zaman adından söz ettiren tek firmadır. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel ekibimiz adresinize gelir ve ücretsiz olarak keşif yapmaktadırlar. Daha sonra istenilen gün gelerek eşyalarınız özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

Paketlenen eşyalar sırası ile araca elemanlarımız tarafından taşınır. Özenle yerleştirilen eşyalar yol üzerinde olası bir durumda birbirine çarpmaması ve zarar görmemesi için sabitlenir. Ayrıca yüksek kattan eşyaların daha kolay taşınması için son sistem asansörlü aracımız kullanılmaktadır. Böylece taşıma işlemleri hem daha kısa sürede olacak hem de olası bir gürültü yaşanmamış olacaktır.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olan firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. İstanbul Çanakkale şehirlerarası evden eve nakliye fiyatları en uygun ve en cazip şekilde ayarlanmaktadır. Böylece fiyatlar bütçeleri daha fazla zorlamaz ve ekstra masraf yapmamış olacaksınız. Genellikle fiyatlar eşyaların çokluk durumu ve kullanılan ekipmanlara göre değişmektedir.

Post Author: admin

HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU
Powered by