Site Loader
Teklif al

Güngören Evden Eve Nakliyat Güngören evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine nakliyat hizmeti vermektedir. Sadece İstanbul içi değil aynı zamanda Türkiye’nin her iline ve ilçesine nakliyat hizmeti vermektedir. Sizde nakliyat uygun nakliyat fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız 444 4 516 numaralı telefondan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermektedir. Alanımızda ki tüm yasal belgeleri alarak resmi bir firma olduğumuz için gurur duyuyoruz. Vergi levhası, faaliyet belgesi, taşımacılık belgesi, sicil tasdiknamesi ve diğer tüm yasal evraklara sahibiz. Evraklarımızı incelemek için web sitemiz inceleyebilirsiniz. Sizde kurumsal bir firmayla çalışmak ve nakliye hizmetimize karşılık fatura istiyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçiniz.

Selimoğlu nakliyat sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda değerli eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, depolama hizmetleri ve diğer tüm nakliye ile alakalı hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun nakliye çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız nakliye öncesi ve sonrasında tüm gerekli bilgilendirmeleri yaparak sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir. Nakliye sırasında yapılacak olanları adım adım inceleyecek olursak;

 1. Eşyaların ilgili adresten teslim alınması için ekiplerin gönderilmesi.
 2. Evinizde ki eşyaların personellerimiz tarafından strafor köpük veya battaniye yardımıyla sarılması.
 3. Mobilya ustalarımız tarafından varsa büyük mobilyaların sökülerek sarılması.
 4. Eşyaların araca bindirilmesi.
 5. Eşyaların araç içerisine sabitlenerek düşmesi ve devrilmesinin engellenmesi.
 6. İlgili adrese eşyaların indirilmesi.
 7. Gerekli durumlarda eşyaların asansör ile çıkarılması.

Selimoğlu nakliyat tüm nakliyat hizmetlerinde sigortalı taşımacılığı esas almaktadır. Eğer eşyalarınız indirme bindirme sırasında zarar görürse firmamız eşya bedelini sizlere ödemeyi taahhüt eder. Firma personelleri alanında ki tüm gerekli eğitimi ve belgeleri almıştır. Müşteri memnuniyeti esas alınarak her zaman personel seçiminde dikkatli ve titiz olunur. Müşteri memnuniyeti kapsamında firmamızın amaç edindiği en büyük prensip ise her zaman en düşük maliyette en profesyonel hizmeti sunmaktır. Sizde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olun.

İstanbul Güngören Evden Eve Nakliyat

Post Author: admin

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Open chat
HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU
Powered by