Site Loader
Teklif al

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

Genel

GOOGLE

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Selimoğlu 444 45 16

İstanbul’un 20 mahallesiyle en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Kartal’da evden eve nakliyat firması hizmeti için bir çok seçenek bulunmaktadır. Ev taşımacılığını bir çok firmadan kolayca alabilirsiniz lakin nakliye sırasında ve sonrasında pişman olabilirsiniz. Maddi ve manevi değeri yüksek olan bir eşyanın zarar görmesi sonucunda çoğu firma size herhangi bir yardım yapmaz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için öncelikle deneyimli personellere sahip firmaları tercih etmelisiniz. Deneyimli personele sahip firmaları seçtikten sonra bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise firmanın yasal şekilde çalışıp çalışmadığıdır. İllegal firmalardan uzak durmanızı ve ileride pişman olmamanızı önermekteyiz. Nakliyat firmasının legal olması için şu belgelere sahip olması gereklidir; taşımacılık belgesi, vergi levhası, sicil tasdiknamesi ve faaliyet belgesi. Bu belgelere sahip bir firma arıyorsanız hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak Selimoğlu nakliyat ile tanışın.

Selimoğlu nakliyat, sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve alanında tanınmış kurumsal bir firmadır. Firmanın en uygun fiyatları ile müşterilerine her zaman yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Firma misyon ve vizyon gereği müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi gaye edinmiştir. Bu yüzden mutlu müşteri pörtföyü oldukça geniştir. Aynı zamanda sadece ev taşımacılığı değil; Kartal ofis taşımacılığı, kartal parça eşya taşımacılığı, kartal değerli eşya taşımacılığı, kartal piyano taşımacılığı ve kartal ev depolama gibi hizmetleri bulunmaktadır. Tüm hizmetlerde sigortalama yapılmaktadır. Sigortalı taşımacılık, bir eşyanın nakliye sırasında zarar görmesi halinde sigorta tarafından bedelinin ödenmesi işlemine verilen isimdir.

Selimoğlu nakliyat ihtiyaçlarınıza uygun kamyon, kamyonet ve tır ile taşımacılık yapmaktadır. Yüksek katlarda ki daireler için asansörlü taşımacılık yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız personelleri eşyalarınızı taşırken güvenle taşımaya özen gösterirer. Eşya nakliye edilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılır. Araca bindirildikten sonra araç içi sabitleme işlemi uygulanarak eşyaların yolculuk esnasında kırılması ve zarar görmesinin önüne geçilir. Sizde kartal evden eve nakliyat konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyatı arayın.

Post Author: admin

444 45 16
Powered by