Site Loader
Teklif al

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

Genel

GOOGLE

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat İstanbul’un Pendik ilçesi her geçen yıl büyüyerek global bir kent olma yoluna doğru ilerlemektedir. Pendik evden eve nakliyat hizmeti arayan insanlar her geçen gün artarak sektörde ciddi bir talep doğurmaktadır. Sizde evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Selimoğlu nakliyatı arayarak profesyonel nakliyat yardımı alın. Selimoğlu nakliyat alanında Kamyon, kamyonet ve tır ile şehirler arası nakliye yapma potansiyeline sahip bir firmadır. Firma hakkında da detaylı bilgi almak için 444 4 516 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizin iletişim sayfasını inceleyerek bulunduğunuz konuma en yakın şubemizin adresini öğrenebilirsiniz. Pendik dışı şehirlerarası nakliyatlarda randevu almayı unutmayınız.

Pendik evden eve nakliyat alanında kurumsal hizmet veren Selimoğlu nakliyat uzun nakliyat işlemlerinde sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık, nakliye sırasında eşyanın zarar görmesi halinde sigorta şirketi tarafından eşya bedelinin tarafınıza iletilmesi işlemine denmektedir. Eşyalarınızın ilettiğiniz adresten teslim alınmadan önce Selimoğlu nakliyat personelleri tarafından strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılır. Bu sayede eşyalarınız olası darbelere karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalarınız sarıldıktan sonra araç içerisinde sabitleme işlemi uygulanır. Sabitleme işlemi, yolculuk esnasında eşyalar devrilmeye karşı dayanıklı hale getirilir. Aynı zamanda tüm yolculuk süresinde şoförler tüm trafik tanzim kurallarına uyarak olası kazalardan kaçınırlar. Araçlar nakliye öncesi kontrol edilerek yola çıkarılır. Selimoğlu nakliyat bünyesinde bulunan tüm araçlar zamanında sigorta ve muayene işlemleri yapılır. Araçlar düzenli olarak bakımdan geçirilir.

Pendik evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için 444 4 516 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Nakliyat fiyatları değişik etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Araç sayısı, araç modeli, personel sayısı, gidilecek kilometre, eşya sayısı gibi etkenler fiyatları etkilemektedir. Fiyat teklifi almak için yukarıda ki bilgileri telefonla bize iletmeniz yeterlidir. Firmamız fiyat verirken her zaman en uygun fiyatı vermeyi prensip edinmiştir. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen Selimoğlu nakliyat sektörde bir çok mutlu müşteri kazanmıştır. Sadece ev nakliyatı değil diğer tüm nakliyat alanlarında hizmet vermektedir.

Post Author: admin

444 45 16
Powered by