Site Loader
Teklif al

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat İstanbul’un 223 bin nüfuslu ilçelerinden olan Sancaktepe her geçen gün büyümektedir. Bu büyüme bir çok talebin oluşması ve artmasına sebep olmuştur. Sektörde ki nakliyat ihtiyacı her gün artmaktadır. Sancaktepe evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmanız gerekebilir lakin nasıl seçim yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz. Selimoğlu nakliyat diğer firmaların aksine müşteri memnuniyeti odak noktasıdır. Firma sadece uygun fiyat değil aynı zamanda kaliteli nakliyat yapmayı da hedef edinmiştir. Tüm eşyalarınız taşınırken titizlikle ve sağlam şekilde taşımaya özen gösterir. Firma personelleri tarafından eşyalarınızın zarar görmesi halinde Selimoğlu nakliyat müşteriye eşya bedelini ödemeyi taahhüt eder.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra Sancaktepe ofis taşımacılığı, Sancaktepe parça eşya taşımacılığı, Sancaktepe değerli eşya taşımacılığı, Sancaktepe ev depolama, Sancaktepe piyano taşımacılığı gibi diğer nakliyat hizmetlerini de vermektedir. Firma tüm nakliyat işlerinde isteğe bağlı olarak sigortalama yapmaktadır. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyalarınız nakliye sırasında zarar görse bile eşya bedeli tarafınıza ödenir. Eşyalarınızı güvene ve garantiye almak istiyorsanız sigortalı taşımacılık yaptırmayı unutmayınız. Selimoğlu nakliyat, sigorta var diye eşyalarınızı kara düzen nakliye etmez. Eşyalarınız araçlara (kamyonet, kamyon ve tır) bindirilmeden önce strafor köpük, battaniye ve streç film yardımıyla sarılarak darbelere karşı güvenli hale getirilir. Eşyalar araca bindirildikten sonra araç içerisinde sabitleme işlemi uygulanarak olası düşmelerin önüne geçilmiş olur.

Selimoğlu nakliyat sektörde uzun süredir hizmet veren nakliyat firmalarından bir tanesidir. Sektörde tanınmış ve saygınlık kazanmıştır. Firma rekabet eden değil rekabet yaratan bir firma olma yolunda ilerlemiştir. Selimoğlu nakliyatı seçmeniz için nedenler;

 • Kurumsal taşımacılık
 • Tüm nakliye çeşitlerinde hizmet verebilme potansiyeli
 • Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmeti
 • Tüm gerekli yasal evraklara sahip
 • Eşya sigortalama hizmeti
 • Deneyimli personel kadrosu
 • Müşteri memnuniyeti odaklı

Selimoğlu nakliyat yukarıda ki tüm özelliklere sahip olan ender firmalardan bir tanesidir. Sizde kurumsal alanda ilerlemek ve nakliyat işlemlerinizin kısa sürede hallolmasını istiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile hemen iletişime geçin. Firmanın iletişim bilgileri web sayfamızda mevcuttur.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Post Author: admin

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Open chat
HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU