Site Loader
Teklif al
Şile Ev Eşyası Depolama İstanbul’un Anadolu Yakası’nın kuzey doğusunda bulunan ilçe; doğal güzelliği, geniş ormanları ve harika Karadeniz sahili ile öne çıkmaktadır. Yüzölçümü bakımından son derece geniş olan ilçe nüfus bakımından ise İstanbul’un Adalar’dan sonra ikinci en düşük nüfusa sahip ilçesidir. Bununla birlikte firmamız Selimoğlu Nakliyat Şile’ye özel nakliyat hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Bunlardan biri de Şile ev eşyası depolama hizmetidir.

Şile’de Ev Eşya Depolama Hizmeti Bizim İşimiz!

Geneli ormanlarla ve arazilerle kaplı Şile’de 40 bini aşkın nüfus ikamet etmektedir. Şile’nin nüfusunun genellikle kırsal alanlarda yaşadığını bilen firmamız yılların verdiği tecrübe ile ilçeye özel hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Bunlardan biri olan eşya depolama hizmeti Şile’den taşınacak ya da Şile’ye farklı yerlerden gelecek vatandaşlarımız için 7 gün 24 saat tarafımızdan sağlanmaktadır.

Şile Eşya Depolarımızın Temizliği Nasıl?

Müşterilerimizin eşyalarının depolanacağı alanlar mutlaka nezih ortamlar olmalıdır. Kendi eşyalarımızı depolamayacağımız hiçbir alanda müşterilerimizin eşyalarını depolamıyoruz. Depolarımızın temizliğine bu raddede önem gösteriyoruz. Sürekli temizliği yapılan depolarımızın ilaçlamaları da mütemadiyen takip edilmektedir. Her türlü haşereden ve eşyalar için zararlı canlıdan depolarımız muaf tutulmaktadır. Depoların temizliği sadece bu yöntemlerle değil, yalıtım çalışmaları ile de sağlanmaktadır. Suya, soğuğa ve sıcağa karşı yalıtılan depolarımızdaki eşyaların bu etkenlerden zarar görmesine müsaade edilmemektedir. Sürekli oda sıcaklığının sağlandığı depolarımızda ısı farklılığı oluşmamakta ve bu sayede eşyaların sıcaklık farkından etkilenmesi önlenmektedir.

Eşya Depolarımızın Güvenliği Nasıl?

Vatandaşlarımızın büyük mali külfetler altına girerek satın aldıkları ev eşyalarının temiz şekilde depolanması kadar güvenliği de önem arz etmektedir. Tarafımıza teslim edilen eşyaların güvenliği birkaç aşamadan oluşan güvenlik politikalarımız doğrultusunda sağlanmaktadır. Bu aşamalar kısaca; güvenlik kameraları, güvenlik personeli, fiziki kilitler ve kilit sistemleri ile alarm sistemleridir. Şile Ev Eşyası Depolama Ücreti Nedir? Şile’de verdiğimiz eşya depolama hizmetinin fiyatlandırması şirketimize teslim edilen eşyanın depolarımızda edineceği alana göre ve kalacağı süreye göre özel olarak hesaplanarak belirlenmektedir. Şile’de ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız şirketimize ulaşarak eşya miktarlarını ve depo kalış süresini belirtip kendileri için özel fiyat alabilirler.  

Post Author: İsmailAyırtır

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Open chat
HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU