Site Loader
Şişli Ev Eşyası Depolama Şişli İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan en önemli ilçelerinden biridir. 300 bin dolaylarında nüfusu ve cazip konumu ile ilçe, şehrin cazibe merkezleri arasında yer almaktadır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat Şişli’ye özel çözümler ile nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye hizmeti kapsamında Şişli ev eşyası depolama hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Şişli’ye Özel Eşya Depolama Hizmeti!

Yüzölçümü bakımından son derece küçük olan Şişli nüfus bakımından ise 300 bin kişi ile Anadolu’daki pek çok ilden kalabalıktır. Bu durum Şişli’deki nüfus yoğunluğunu hat safhaya çıkarmaktadır. Bu nedenle ilçede nakliyat hizmetleri Şişli’nin nüfus yoğunluğu, yerleşim planlaması ve yapılaşması dikkate alınarak sağlanmalıdır. Firmamız da tam olarak bunu yapmakta ve ilçedeki gelişmeleri gün be gün takip etmektedir.
Şişli’nin demografik yapısına uygun depolama hizmetimizde; koleksiyon parçalarından sanat eserlerine, özel eşyalardan klasik ev eşyalarına kadar çok geniş bir skalada hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz depolama hizmetinin kalitesi; yıllar içerisinde biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimiz ile sabittir.

Şişli Temiz Eşya Deposu İçin Doğru Adrestesiniz!

Eşya depolarının olmazsa olmaz ön şartı eşya temizliğidir. Şirket olarak eşyalarınızın temizliğini sağlamak adına depomuzu ev temizliğinde tutmaktayız. Bunun için periyodik temizlik çalışmaları yaptırmaktayız. Ek olarak her türlü haşerata, böceğe ve tahta kurularına karşı ilaçlama çalışmaları ile depolarımızda zararlı canlılar bulunmasına da izin vermemekteyiz. Depolarımızda nem, küf, rutubet ve koku namına bir şey bulunmaz.

Şişli Güvenli Eşya Deposu Bizim İşimiz!

Eşya depolarımızın temizliği olduğu gibi güvenliği de maksimum seviyede sağlanmaktadır. Güvenlik işlemleri birkaç farklı kademe ile şu şekilde sürdürülmektedir: Depoların fiziki olarak kilitlenmesi, kamera sistemleri ile tam zamanlı olarak gözetlenmesi, alarm sistemleri ile herhangi bir hareketlilikte haber alınması ve güvenlik elemanları. Tüm bu aşamaların birbiri ile iç içe geçmiş şekilde uygulanması sayesinde mükemmel bir güvenlik ağı ortaya çıkmaktadır.

Şişli’de Eşya Deposu Ücreti Ne Kadar?

Şişli’de yukarıda belirttiğimiz standartlarda verdiğimiz eşya depolama hizmetinin ücretini son derece makul tutmaktayız. Ücret müşteri özelinde eşya miktarına ve eşyaların bizim depolarımızda kalış süresine göre değişiklik göstermektedir. Net tutar için bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

Post Author: İsmailAyırtır

Yaz aylarının gelmesiyle taşınma yoğunluğunun fazla olması sizi de korkutuyor ve firmamızdan hizmet aldığınız da zorlanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda sınırsız kapasitesi ve personel desteği sağlayacak donanımı bulunan firmamızdan güven içinde hizmet talebinde bulunabilir irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak bir an önce belirlenen tarih için randevu oluşturabilirsiniz

SELİMOĞLU NAKLİYAT

<h1>Ev Tasıma</h1>

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat