Site Loader
Teklif al

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

Ana Sayfa

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

SELİMOĞLU

selimoglunakliyat@hotmail.com
 📲0532 741 35 11
 📲0536 735 15 02 📲0537 418 13 86
 ☎ 0216 469  29 26 ☎ 0212 257 42 19

Taşımacılık

Nakliyat

Şişli Nakliyat İstanbul Şişlide nakliyat hizmeti almak isteyenlere için firma yeterli kapasiteyle kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Uzun yıllardır sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan Selimoğlu Nakliyat tamamen profesyonel kadro ile Şişli nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Bölgede gerekli olabilecek her durumda taşınmayı düşünenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Taşınma sürecinde yaşanacak olan farklı problemler nedeniyle eşyaların zarar görmemesi için en uygun ambalaj seçenekleri tercih edilmektedir. Yeterli sayıdaki ekibin adresinize yönlendirilmesi ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle taşınırken yaşanacak olan stresin ortadan kaldırılması ve aynı zamanda bu süreci daha kolay şekilde tamamlanması için firma bölgede tamamen uzman ekip ile çalışma yapmaktadır.

Evden Eve Taşıma 

Adresinizden alınacak olan eşyaların en kısa süre içerisinde yeni adresinize teslim edilebilmesi için evden eve taşıma hizmeti vermekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada göstermiş olduğu hassasiyet ile kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır. Şehirlerarası ya da şehir içi olarak gerçekleştirilecek olan taşıma çalışmaları konusunda yeterli kapasiteyle hizmet sağlanmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Selimoğlu Nakliyat özellikle sektörde kaliteli hizmetin adresi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Taşıma sırasında özellikle daha az yer kaplaması ve aynı zamanda daha rahat şekilde taşınması için mobilyalarda demonte taşıma işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında teslimat sırasında ustalar tarafından yapılacak montaj çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Şişli Nakliyat Fiyatları 

Farklı adreslere göre yapılacak olan incelemeler dahilinde belirlenecek olan fiyatlar değişmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirler. Ekspertiz tarafından yapılacak olan kontroller sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır.

En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler Şişli nakliyat fiyatları için firmaya ulaşım sağlayabilirler. Tercih edeceğiniz nakliyat seçeneğine göre yapılacak olan hesaplamalar dahilinde belirlenen fiyatlar üzerinden hizmet almanı sağlamaktadır. Eşyalarınızın gerekli ambalajlama çalışmalarının tamamlanmasıyla araca yüklenmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında belirtmiş olduğunuz adrese güvenli şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Post Author: admin

HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU
Powered by