Site Loader
Teklif al
Sultanbeyli Ev Eşyası Depolama İstanbul’un Anadolu Yakası’nın iç kesimlerinde bulunan Sultanbeyli’nin nüfusu 350 bin civarındadır. 1992 yılında Kartal’dan ayrılarak ilçe haline getirilmiştir. Gerek Anadolu’dan ve gerekse İstanbul için aldığı göç ile hızla büyüyen ilçede nakliye hizmetleri firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından üstün kalite anlayışı ile verilmektedir. İlçede sağladığımız hizmetler arasında Sultanbeyli ev eşyası depolama hizmeti de bulunmaktadır.

Ev Eşyası Depolamada Sultanbeyli’ye Özel Çözümler Üretiyoruz!

Sultanbeyli’nin bilhassa son 20 yıldaki hızlı büyüyüşü, ilçedeki yapılaşmanın da bir miktar düzensiz olmasına neden olmuştur. Ayrıca ilçede devlet ormanları da yer almaktadır. Semt – semt ve mahalle – mahalle Sultanbeyli hakkında malumat sahibi olan firmamız; bu sayede Sultanbeyli’ye has nakliye çözümleri üretebilmektedir. İlçedeki nüfus artış bölgelerini; kentsel yapılaşma ve kırsal yapılaşma bölgelerini inceleyerek ilçeye özel hizmetler sağlamaktayız.
Hem Sultanbeyli’ye taşınan, hem de Sultanbeyli’den farklı ilçe ve kentlere taşınan vatandaşlarımız için sağladığımız eşya depolama hizmeti ile eşyaların dilenen süre kadar güven içerisinde kalmasına imkan tanıyoruz. Bu hizmeti Sultanbeyli’ye özel olarak uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Sultanbeyli Eşya Depoları Temizliği ve Güvenliği Nasıl?

Sultanbeyli’de ev eşya depolama için özel olarak hazırladığımız depolarımızın hem güvenliği ve hem de temizliği alanında uzman personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Depoların temizlik çalışmaları rutin periyotlar dahilinde yapılarak; rutubet, küf, nem, koku vb. olguların oluşmasına imkan vermemekteyiz. Buna ek olarak depolarımızda düzenli ilaçlama faaliyetleri de yürütmekteyiz. Düzenli ilaçlanan depolarımız zararlı haşerattan da muhafaza edilmektedir. Fare vb. sürüngenlerden tahta kurularına kadar ev eşyalarının düşmanı olan bütün canlılara karşı önlemimizi en üst düzeyde almaktayız. Eşya depolarımızın güvenliği de aynı özenle hem alarm sistemleri hem de kamera sistemleri ile sağlanmaktadır. Eşyalar müşteriye teslim edilinceye dek emanetimiz olarak korunmaktadır. Sultanbeyli Ev Eşya Depo Fiyatları Ne Kadar? Sultanbeyli’de ev eşya depolama için sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Depolarımızda misafir edilecek eşya miktarı, kapladığı alan, depoda kalış süreci vb. gibi bir dizi etmene göre fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Müşterilerimiz için en cazip fiyat teklifi verilerek kaliteli hizmetin ucuza sağlanması hedeflenmektedir.

Post Author: İsmailAyırtır

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Open chat
HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU