Site Loader
Tuzla Ev Eşyası Depolama  İstanbul Anadolu Yakası’nın güneydoğusunda yer alan Tuzla 1992 yılında Pendik’ten ayrılarak ilçe yapılmıştır. Marmara Denizi’nden başlayarak kuzeye doğru uzanan ilçede yerleşim genellikle kıyı kesimlerdedir. İç kesimlere doğru köyler, ormanlık alanlar ve araziler görülür. Tuzla’nın yapısını, nüfusunu ve yerleşim planını yakından takip eden firmamız Selimoğlu Nakliyat ilçede yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında Tuzla ev eşyası depolama da bulunmaktadır.

Tuzla’ya Özel Ev Eşya Depolama Hizmeti Bizim Tarafımızdan Sağlanır

Tuzla hem İstanbul’da iç göç ile hem de Türkiye’nin diğer illerinden yoğun göç alan ilçeler arasında yer alır. Birkaç yıl önceye kadar 150 bin dolayında olan ilçe nüfusu hali hazırda 300 bin sınırına dayanmıştır. İlçedeki yapı hareketliliği ve insan devinimi nakliye hizmetlerine olan ihtiyacı da artırmıştır. Bu durumu dikkate alan firmamız vatandaşlarımızın taleplerine özel çözümler geliştirmektedir. Gerek Tuzla’ya gelecekler ve gerekse Tuzla’dan taşınacaklar için ev eşya depolama hizmetiyle istenilen süre dahilinde çözüm sağlamaktayız.

Tuzla’da Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Tuzla’da ev kiralayan, ev alan fakat aldığı evde; kiracı bulunan, onarım yaptırmak isteyen vb. işler olduğu için derhal taşınamayan kişiler tarafımıza ev eşyası depolama işlemi için başvurabilirler. Ya da Tuzla’daki evinden farklı semtte bulunan bir konuta taşınacak olan kişiler de gidecekleri evdeki kiracı evi boşaltana, veya yaptıracakları onarım kadar eşyalarını firmamıza emanet edebilirler. Depolama ücreti kişinin eşyalarının ne kadar olduğuna ve firmamızın uhdesinde ne süreyle kalacağına göre her bir müşteriye özel hesaplanmaktadır.

Tuzla’da Temiz ve Güvenli Eşya Deposu Hizmeti!

Depolarımız son derece güvenlidir. Hem güvenlik elemanlarımız bulunmaktadır hem de kamera sistemlerimiz. Üstelik kamera ile de depolarımız her daim kayıt altına alınmaktadır. Depolara görevli personel haricinde giriş çıkış izni verilmemektedir. Güvenliği tam zamanlı olarak 24 saat usulüyle sağlanan depolarımızın temizliği de düzenli periyotlar halinde yapılmaktadır.
Havalandırma tesisatı ile depolarımızda koku oluşumuna izin verilmez. Eşyaların kullanılabilirliği bize verildiği haliyle muhafaza edilir. Nem, küf, ısı, sıcaklık ve soğukluk gibi; eşyaların deforme olmalarına, çatlamalarına, bozulmalarına ve eskimelerine neden olan etmenler depolarımızdan arındırılmıştır.

 

Post Author: İsmailAyırtır

Yaz aylarının gelmesiyle taşınma yoğunluğunun fazla olması sizi de korkutuyor ve firmamızdan hizmet aldığınız da zorlanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda sınırsız kapasitesi ve personel desteği sağlayacak donanımı bulunan firmamızdan güven içinde hizmet talebinde bulunabilir irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak bir an önce belirlenen tarih için randevu oluşturabilirsiniz

SELİMOĞLU NAKLİYAT

<h1>Ev Tasıma</h1>

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat