Site Loader
Teklif al
Ümraniye Ev Eşyası Depolama Anadolu Yakası’nın en gözde ilçelerinden biri olan Ümraniye İstanbul’un da en kalabalık ilçelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 750 bin kişi dolaylarındaki nüfusu ile Ümraniye pek çok ilden daha büyük. İlçedeki nakliye hizmetleri Selimoğlu Nakliyat olarak tarafımızdan üstün kalite anlayışı ile sağlanırken bu hizmetlere Ümraniye ev eşyası depolama işi de eklenmiştir.

Depolarınız Güvenli Mi?

Şirketimiz Selimoğlu Nakliyat sektörde yılların deneyimine sahip, her zaman güncel eğitimler ile gelişimlerini de sürdüren personeli ile her türlü eşyayı depolama bilgisine sahiptir. Depolarımız da buna göre inşa edilmiş ve yalıtımları da buna uygun olarak yaptırılmıştır. Isıya ve soğuğa karşı dayanıklı; sese, suya ve her türlü sıvıya karşı izole edilmiş depolarımızda en hassas ev eşyaları dahi güvenle korunmaktadır.

Ümraniye’de Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Eşyalar hepimizin hayatında özel anlam ifade eden şeylerdir. Biz de buna göre hareket etmekteyiz. Yalnızca eşya depolama için kullandığımız özel depolarımıza; müşterilerimizin kıymetli eşyaları uygun olarak konulmaktadır. Her türlü zararlı etkenden; nemden, rutubetten, ısıdan, küften, soğuktan, kokudan, partikülden ve sıvıdan arındırılmış halde bulunan depolarımız düzenli olarak sterilizasyon işleminden geçirilmektedir. Gerekli fiziki koşulların temin edildiği depolarımızda müşterilerimizin eşyaları oda sıcaklığında saklanmaktadır.
Büyük eşya, küçük eşya, pahalı eşya, ucuz eşya, elektronik eşya, cam eşya, fırın, buzdolabı… Çeşidi ve pahada ağırlığı da fark etmeksizin bir evde kullanılabilen bütün eşyalar depolarımızda saklanabilmektedir. Bunun için yeterli güvenlik tedbirleri ile temizlik de tarafımızdan mütemadiyen sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın eşyalarını alacağı zamana kadar emanetimiz olarak gördüğümüz eşyaların yeni eve transferi de tarafımızdan yine itina ile yapılmaktadır.

Ümraniye’de Eşya Deposu Ücreti Ne Kadar, Neye Göre Belirlenir?

Ümraniye’de verdiğimiz ev eşyası depolama hizmetinin ücreti; müşteriden müşteriye farklılık arz etmektedir. Zira depolanacak eşyaların kapladığı alan ile ne kadar süre ile depolarda kalacağı maliyetler noktasında önem teşkil etmektedir. Yapılacak hesaplamalar neticesinde kişi bazında fiyat çıkmaktadır. Bu nedenle ev eşyası depolama işlemi için tarafımıza iletişim kanallarımızdan ulaştığınızda evinize ve eşyalarınıza göre hesaplama yapılarak fiyat teklifi sunulacaktır.

Post Author: İsmailAyırtır

SELİMOĞLU NAKLİYAT

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Open chat
HOŞ GELDİNİZ SELİMOĞLU