Site Loader
Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama İstanbul Avrupa Yakası’nın takribi 300 bin nüfuslu ilçesi Zeytinburnu tarihi yarımadaya en yakın ilçelerden biridir. Güneyinde Marmara Denizi’ne sahil hattı bulunan ilçe yüzölçümü olarak pek çok ilçeye nazaran küçük olsa da nüfusu bakımından ülkemizdeki bazı illerden dahi büyüktür. İlçedeki taşımacılık hizmetlerinde önemli bir yeri bulunan firmamız Selimoğlu Nakliyat Zeytinburnu ev eşyası depolama hizmeti ile de sektörde fark yaratmaktadır.

Zeytinburnu’nda Ev Eşyası Depolama Hizmeti İçin Selimoğlu Nakliyat!

Fatih ilçesine yakınlığı nedeniyle Zeytinburnu tarihin hemen her döneminde gözde bir yerleşim mekanı olmuştur. Zira tarihi yarımadanın hemen batısında bulunan ilçeyle Fatih ilçesini surlar ayırmaktadır. İlçenin hemen hemen her dönem yoğun göç alması 2000’li yıllar ile daha da artmıştır. Her dönem ilçeyi yakından takip eden firmamız da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına özel olarak çözümler geliştirmeyi sürdürmüştür. Bu kapsamda Zeytinburnu’na taşınan ya da ilçeden farklı bir yere taşınacak kişiler için eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.
Eşya depolama hizmeti; vatandaşların ev eşyalarının teslim alınarak nakliye araçlarımıza uzman ekibimizle yüklenmesi ve depolarımıza yerleştirilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Depolarımızdaki yerleştirme çalışmaları müşterilerin eşyalarının niteliğine göre itina ile yapılmaktadır. Tablolardan müzik aletlerine, koleksiyon parçalardan sanat eserlerine, bilgisayardan elektronik parçalara, masa sandalyeden klasik ev eşyalarına kadar her türlü eşyayı depolarımızda özenle saklamaktayız.

Zeytinburnu’nda Temiz Eşya Deposu Var Mı?

Depo temizliği, vatandaşlarımızca bize en fazla sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Depolarımızın temiz ve düzenli olması en önem verdiğimiz husustur. Bu nedenle rutin bakımları ile periyodik temizlikleri yapılan depolarımızda; zararlı canlılar, küf, tahta kurusu, nem, fare, koku ve rutubet yoktur. Müşterilerimizin eşyaları; sudan, her türlü sıvıdan, sıcaktan ve soğuktan, ısı farkından etkilenmeyecek şekilde yalıtılmış depolarımızda “kendi eşyalarımızmış” gibi; müşteri tarafından teslim alınıncaya dek saklanır.

Zeytinburnu Eşya Depolama Hizmeti Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Zeytinburnu eşya depo fiyatı; her bir müşteri için ayrı ayrı yapılır. Bunda dikkat edilen noktalar eşyanın miktarı, depoda edineceği yer ve depolarımızda kalış zamanıdır. Bu koşullar dikkate alınarak müşterilerimize özel uygun fiyat çıkartılır. Size özel fiyat teklifimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Post Author: İsmailAyırtır

Yaz aylarının gelmesiyle taşınma yoğunluğunun fazla olması sizi de korkutuyor ve firmamızdan hizmet aldığınız da zorlanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda sınırsız kapasitesi ve personel desteği sağlayacak donanımı bulunan firmamızdan güven içinde hizmet talebinde bulunabilir irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak bir an önce belirlenen tarih için randevu oluşturabilirsiniz

SELİMOĞLU NAKLİYAT

<h1>Ev Tasıma</h1>

 1. Evden Eve Nakliyat
 2. En İYi Nakliyat Firma
 3. Ucuz Nakliyat
 4. Kurumsal Nakliyat
 5. Asker Polis İndirimli
 6. Geniş Aracı Filomuz
 7. Ambalajlama
 8. PIROVSONYEL  Taşıma
 9. Kamu Kürüm Taşıma
 10. Belediye Göç Taşıma
 11. Filim Taşımacılık
 12. Tekstil Taşıma
 13. Koli Nakliyat

ANA SAYFAM

Piyasada bulunan en kaliteli ve en Evden Eve Nakliyat Hizmet En Güzel Şeklile sizler Sunmaktayız  Hem müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olması ile hem de kaliteli bir firma olması sebebiyle firmamız gerçekten kaliteli bir firmadır. Son teknoloji araçları ve donanımlı, uzman kadrosu ile firmamız .

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat | 0532 741 35 11 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat