IMG 20201215 WA0007

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Nakliyat  Türkiye’nin 81 iline taşımacılık yapan Selimoğlu Nakliyat güvenli nakliyatta ideal sonuçlar alacağınız bir firmadır. Beylikdüzü nakliyat işlemlerinde sigortalı özenli işlemler yürütülür.

Müze Taşımacılığı Beylikdüzü Nakliyat

Selimoğlu Nakliyat ile müze taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Müzelerde yer alan değerli eşyalar, başka bir yere nakledileceği zaman gereken alt yapı hazırlıkları tamamlanarak çözüm sağlanır. Müzede sergilenen malzemeler, tarihi ve sanatsal önemi olan parçalar olduğu için hassasiyeti en yüksek seviyede olacak şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Sigorta firmasıyla yapılan hasar sözleşmesi kapsamında güvenli şekilde hizmet alımı olacaktır. Müzelerdeki sigorta kapsamının içeriğiyle ilgili firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sözleşme içeriğini bilmek size büyük bir artı kazandırır.  Olası durumlarda ne gibi işlemler olacağını bilerek hareket edersiniz. Tarihi önemi olan malzemelerde müze taşımacılık hizmetinin her açıdan öneminin bilincindeyiz.

Yerleşimde Titizlik

Araçlarımızın içerisindeki yerleşim düzeni, birçok açıdan gereken hassasiyetle ayarlanmaktadır. Kırılması kolay malzemeler öncelikle tarafımızdaki özel hasar giderici paketlerle sarılır. Ayrıca evden eve nakliyat işlemlerindeki koltuk, dolap gibi malzemeler de çizilmeyecek şekilde poşetlenerek sıkılaştırılmaktadır. Yerleşimde dayanıklı malzemeler ve kolay hareket eden malzemeler sabitlenerek yola devam edilmektedir.

Araç Büyüklükleri

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat firması olarak araçlarımız çeşitli büyüklüklerde hizmete açılmaktadır. Geniş bir filoya sahip firmamız, 6+1 büyüklüğündeki evleri taşıma kapasitesine sahip büyük araçlara sahiptir. Daha küçük çaplı taşımacılıklarda da buna göre küçülen araçlarımız vardır. Ayrıca bütün araç kiralamadan parça taşımacılık için de başvuru yapabilirsiniz. Parça taşımacılıkta bir araç içine farklı müşterilerin eşyaları ayrı bölümler halinde nakledilmektedir. Ekonomik açıdan avantajlı bir taşıma sistemidir. Örneğin 2 çuvallık eşyanız varsa, bir araç kiralamak yerine parça taşıma hizmeti almak mantıklı olacaktır.

Alt Yapıda Kurumsallık

Selimoğlu Nakliyat temelde kurumsallığa bağlı olarak çalışmalar yürütmektedir. Yani sistemli, zamanında teslimata özen göstererek işlemler yapılır. Firmamızda taşınan malzemelerin değer barındırdığının bilincindeyiz. Kurumsal alt yapının uzun vadede memnuniyet kazandıracağını isteyerek çalışıyoruz. Çünkü firmamızı her zaman tercih etmeniz bizim için önemli bir durum olacaktır.  Taşımacılık süresi boyunca merak ettiklerinizi bizle iletişime geçerek bulabilirsiniz.

2 Yorum

  • Avcılar Evden Eve Nakliyat - Selimoğlu Nakliyat 0532 741 3 5 11

    […] Avcılar Nakliyat  Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerini Selimoğlu nakliyat ile profesyonelce yapabilirsiniz. Firmamız sektörde yıllardır bulunmaktadır ve alanında başarı sağlamıştır. Selimoğlu nakliyat misyon ve vizyon gereği her zaman müşteri memnuniyetini üst planda tutmaktadır. Müşterilerine her zaman profesyonelce yaklaşan Selimoğlu nakliyat Avcılar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı tam teşeküllü karşılayacaktır. Firmamız bünyesinde tüm gerekli ekipman ve bilgi birikim mevcuttur. Araçlarımızın hepsinin bakımı ve muayenesi yapılmaktadır. Yolculuğa çıkmadan önce araç kontrol edilir ve tüm gerekli önlemler alınır. Tamamen yasal bir şekilde eşyalarınız taşınır, firmamızın vergi levhası, Ulaştırma denizcilik ve haberleşme bakanlığı karayolu düzenleme genel müdürlüğü yeki belgesi, İstanbul ticaret odası faaliyet belgesi, esnaf ve zanaatkarlar sicil tasdiknamesi, İstanbul ticaret odası sicil belgesi ve resmi gazete ilanı bulunmaktadır. […]

  • Beylikdüzü Nakliyat % 15 indirimli-Beylikdüzü Ev Depolama

    […] Beylikdüzü Nakliyat Türkiye’nin 81 iline taşımacılık yapan Selimoğlu Nakliyat güvenli nakliyatta ideal sonuçlar alacağınız bir firmadır. Beylikdüzü nakliyat işlemlerinde sigortalı özenli işlemler yürütülür. […]

  • Bu gönderinin yorumları kapatılmış.