Beylikdüzü Nakliyat

Beylikdüzü Nakliyat Türkiye’nin 81 iline taşımacılık yapan Selimoğlu Nakliyat güvenli nakliyatta ideal sonuçlar alacağınız bir firmadır. Beylikdüzü nakliyat işlemlerinde sigortalı özenli işlemler yürütülür.

Müze Taşımacılığı Beylikdüzü  

Selimoğlu Nakliyat ile müze taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Müzelerde yer alan değerli eşyalar, başka bir yere nakledileceği zaman gereken alt yapı hazırlıkları tamamlanarak çözüm sağlanır. Müzede sergilenen malzemeler, tarihi ve sanatsal önemi olan parçalar olduğu için hassasiyeti en yüksek seviyede olacak şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Sigorta firmasıyla yapılan hasar sözleşmesi kapsamında güvenli şekilde hizmet alımı olacaktır. Müzelerdeki sigorta kapsamının içeriğiyle ilgili firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sözleşme içeriğini bilmek size büyük bir artı kazandırır.  Olası durumlarda ne gibi işlemler olacağını bilerek hareket edersiniz. Tarihi önemi olan malzemelerde müze taşımacılık hizmetinin her açıdan öneminin bilincindeyiz.

Yerleşimde Titizlik

Araçlarımızın içerisindeki yerleşim düzeni, birçok açıdan gereken hassasiyetle ayarlanmaktadır. Kırılması kolay malzemeler öncelikle tarafımızdaki özel hasar giderici paketlerle sarılır. Ayrıca evden eve nakliyat işlemlerindeki koltuk, dolap gibi malzemeler de çizilmeyecek şekilde poşetlenerek sıkılaştırılmaktadır. Yerleşimde dayanıklı malzemeler ve kolay hareket eden malzemeler sabitlenerek yola devam edilmektedir.

Araç Büyüklükleri

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat firması olarak araçlarımız çeşitli büyüklüklerde hizmete açılmaktadır. Geniş bir filoya sahip firmamız, 6+1 büyüklüğündeki evleri taşıma kapasitesine sahip büyük araçlara sahiptir. Daha küçük çaplı taşımacılıklarda da buna göre küçülen araçlarımız vardır. Ayrıca bütün araç kiralamadan parça taşımacılık için de başvuru yapabilirsiniz. Parça taşımacılıkta bir araç içine farklı müşterilerin eşyaları ayrı bölümler halinde nakledilmektedir. Ekonomik açıdan avantajlı bir taşıma sistemidir. Örneğin 2 çuvallık eşyanız varsa, bir araç kiralamak yerine parça taşıma hizmeti almak mantıklı olacaktır.

Alt Yapıda Kurumsallık

Selimoğlu Nakliyat temelde kurumsallığa bağlı olarak çalışmalar yürütmektedir. Yani sistemli, zamanında teslimata özen göstererek işlemler yapılır. Firmamızda taşınan malzemelerin değer barındırdığının bilincindeyiz. Kurumsal alt yapının uzun vadede memnuniyet kazandıracağını isteyerek çalışıyoruz. Çünkü firmamızı her zaman tercih etmeniz bizim için önemli bir durum olacaktır.  Taşımacılık süresi boyunca merak ettiklerinizi bizle iletişime geçerek bulabilirsiniz.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın iç kesimlerine doğru kurulu olan Beylikdüzü’nün Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. İlçenin güney kısmı neredeyse tamamen Marmara Denizi’ne kıyı konumdadır. Beylikdüzü’ne taşınacak ya da hali hazırda burada ikamet etmekte olup da farklı bir yere taşınacak olan vatandaşlar için ilçemizde nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü ev eşyası depolama hizmeti tarafımızdan cüzi miktarlar karşılığında sağlanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Neden Gerekli?

Ev taşıma işlemleri pek çok farklı sebepten gerçekleşebilmektedir. Tayin, evlenme, ev satın alma, ev satma, ev kiralama, ev değiştirme vb. gibi onlarca farklı sebep ev taşıma işlemlerinin konusudur. Bununla birlikte, her zaman bir evden çıkılır çıkılmaz farklı bir eve taşınabilmek de mümkün olmamaktadır. Bu durumun çeşitli sebepleri olabilir. Taşınılacak evin henüz tamamlanmamış olması, hali hazırda inşaatının devam ediyor olması, taşınılacak evde kiracı olması, taşınılacak evin tadilat gerektiriyor olması vb. gibi sebepleri bunlar arasında sayabiliriz. Bu tip durumlarda ev eşyası depolama hizmeti elzemdir.

Yukarıdaki sebeplere ek olarak, ileri bir tarihte evlenecek olan ancak eşyalarını önceden alarak evlilik zamanına kadar bekletmek isteyen kişiler için de depolama hizmeti olmazsa olmaz konumda yer almaktadır. Ev eşyası depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvenle koruma altına alınır ve tarafınızdan teslim alınacak tarihe kadar sağlıklı bir şekilde bekletilir. Bekleme süresi boyunca geçirilecek zamanda eşyaların yıpranmaması ve teslim edildiği hali ile kalabilmesi adına depolarımızın her türlü temizliği rutin aralıklarla yapılmaktadır.

Beylikdüzü’nde Ev Eşyası Depolama Bizim İşimiz!

Son teknoloji izolasyon yöntemleri ile yalıtımını yaptırdığımız depolarımızda müşterilerimizin eşyaları sıcaktan, soğuktan, kardan, yağmurdan, nemden, küften ve her türlü kokudan muhafaza edilmektedir. Depolarımızın sağlıklı hizmet verebilmek adına her daim temiz ve düzenli olmasına azami gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının hem maddi hem de manevi olarak değerli olduğu bilinciyle hareket eden firmamız; depolarımızın güvenliğine de maksimum önem göstermektedir. Bu kapsamda hem güvenlik personeli ve hem de güvenlik kameraları ile eşyaların emniyeti tam zamanlı olarak sağlanmaktadır. Beylikdüzü ev eşyası depolama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.