Beyoğlu Ev Eşyası Depolama

20201215 112055 scaled e1608969924792

Beyoğlu binlerce yıllık tarihi ile İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri konumunda bulunuyor. Bu durum Beyoğlu’nun her köşesinden adeta tarih fışkırmasını sağlarken, gündelik bazı hizmetlerin verilmesinde de azami dikkat gösterilmesine neden oluyor. Ev taşıma, nakliyat ve depolama hizmetleri de bahse konu işler arasında yer alıyor. Beyoğlu ev eşyası depolama hizmeti firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından azami gayret ve özenle verilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Fiziki olarak dar bir alanda kurulu Beyoğlu ilçesi nüfus bakımından ise oldukça yoğun… Bu nedenle Beyoğlu ev eşyası depolama hizmeti bu yoğunluk dikkate alınarak verilmelidir. Yerleşim yerlerinin birbirine yakın olması, caddelerin ve sokakların bazı bölgelerde son derece dar olması, bazı binaların ve yapıların eski ve hatta tarihi eser konumunda bulunması Beyoğlu’nda verilecek ev taşıma, nakliye ve depolama gibi işlemlerin ne denli hassasiyetle yapılması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Firmamız Selimoğlu Nakliyat tüm bunların farkında olduğundan ve daha önce pek çok müşterisine bu hizmeti Beyoğlu sınırları dahilinde verdiğinden; alanında son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Bu hizmetler için bizi tercih etmeniz; eşyalarınızı güveneceğiniz ellere teslim etmeniz anlamına gelmektedir. Eşyalarınızı emaneti olarak gören şirketimiz, vereceği hizmeti maksimum kalitede sunmak ve bunun için uygun fiyat belirlemek üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Beyoğlu Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyaları Nasıl Depolanır?

Ev eşyalarının depolama işlemi taşınma kararı verildikten sonra adım adım dikkatle yapılması gereken bir süreçtir. İyi bir depolama işlemi için eşyaların türlerine göre ayrılması ve sınıflandırılması ile işe başlamak gerekir. Türlerine, kullanım alanlarına, değerlerine ve tehlike durumlarına göre (kırılacak eşya, elektronik eşya vb.) sınıflandırılan eşyalar için ikinci adım paketlemedir. Muntazam yapılmış bir paketleme, kolileme ve kutulama işlemi ile işe devam etmek gerekmektedir. Akabinde taşıma işlemine geçilebilir.

Nakliye araçlarımıza kadar personellerimiz tarafından taşınan ve araçlarımıza özenle istiflenen eşyalar, araçlarımızın deneyimli şoförleri ile depolarımıza kadar ulaştırılmaktadır. Depolarımızda yine aynı hassasiyetle türlerine ve tehlike seviyelerine göre yerleştirilecek eşyaların bekleme süresi boyunca güvenle kalmaları için her türlü konfor düşünülmüştür.

Bir Yorum Yazın