resimslimolu

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat  İstanbul’un en kalabalık yerlerinden bir tanesi olan Beyoğlu’nda nakliyat hizmeti veren düzgün ve uygun fiyatlı bir nakliyat firması arıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçin. Selimoğlu nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda yapma taahhütünde bulunur. Bu sayede hem cebinize yarar hem de nakliyat işinize profesyonel bir çözüm sağlamış oluşunuz. Firma Beyoğlu’nda yasal bir şekilde hizmet vermektedir, firmaya ait detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen selimoglunakliyat.com web sitesine girin ve iletişim sayfasından telefon numarasına erişin. Firmamız sektörde uzun yıllar hizmet veren kaliteli bir firmadır. Alanında tanınmış ve çağın gereksinimlerini karşılamaya yönelik bir tutum sergilemektedir.

İstanbul Beyoğlu evden eve nakliyat

hizmeti veren Selimoğlu nakliyat aynı zamanda ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı ve piyano taşımacılığı gibi bir çok taşıma alanında hizmet vermektedir. Firmamızın her türlü nakliyeye uygun araçları vardır. Kamyonet, kamyon ve tır ile şehirlerarası nakliyat vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ev, ofis taşımacılığı yaparak yılların tecrübesini edinmiş durumdayız. Sizde tecrübeli bir firmayla tanışmak istiyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız şehirlerarası nakliyatlarda sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede yol üzerinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda firma zarar bedelini ödemeyi taahhüt eder. Eşyalarınızın ve cebinizin güvenliği için Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız.

  • ARAP CAMİ MAHALLESİ NAKLİYAT

  • ASMALI MESCİT MAHALLESİ NAKLİYAT

  • BEDRETTİN MAHALLESİ NAKLİYAT

  • BEREKETZADE MAHALLESİ NAKLİYAT

  • BOSTAN MAHALLESİ NAKLİYAT

  • BÜLBÜL MAHALLESİ NAKLİYAT

  • CAMİİKEBİR MAHALLESİ NAKLİYAT

  • CİHANGİR MAHALLESİ NAKLİYAT

Firmamız personelleri eşyalarınızı strafor köpük ve battaniye yardımıyla sararak darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Bu sayede eşyalarınız yolda giderken düşse bile zarar görmez. Zarar gördüğü taktirde ise firmamız size eşya bedelini öder.  Nakliyatı yapılacak büyük mobilyaların kurulumu ve sökülme işlemi için mobilya ustası çağrılır ve güzel şekilde sökülür. Daha sonrasında mobilya ustası nakliye yerinde mobilyayı monte eder. Yüksek katlarda ki daireler için asansörlü nakliyat hizmetimiz de mevcuttur. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız kısa sürede istediğiniz kata çıkar ve zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. Asansörlü nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen 0532 741 35 11 numaralı telefondan bizle iletişime geçin ve detaylı bilgi alın.

Beyoğlu Şehirlerarası evden eve nakliyat

Taşımacılıkta tecrübeli hizmetler veren Selimoğlu Nakliyat ile ekonomik açıdan artı sağlanabilecek bir sürece girebilirsiniz.

Nakliyat Süreci Nasıl?

Beyoğlu nakliyat firması arayan müşterilerimiz için kapsamlı bir süreçle beraber size hizmet vermekteyiz. Nakliyat aşamalarına bakılırsa, öncelikle adresten alım için açık adres ve konum bilgisi alınacaktır.  Adrese gelmeden önce bütün ev taşıması olacaksa mutfak malzemesi gibi ürünler kolilere yerleştirilebilir. Böylece toparlanma sağlandığı için süreç kolaylaşacaktır. Firmamızda ayrıca paketleme işlemleri yapılmaktadır.  Ancak büyük parçaların kırılıp çizilmemesi için bu durum gerekmektedir. Özel kalın paketlerle sararak ve sıkıca bağlayarak araç içine yerleşim olur.

Araç içine taşınacak malzemelerin yerleştirilmesi için öncelikle taşıma türü dikkate alınmaktadır.  Örneğin parça taşımacılığı için yerleşimde temel alınan durum önceliklerdir.  Ayrıca yerleşimde farklı müşterilerin malzemelerinin birbirine karışmaması için aralara bölmeler işaretler yerleştirilmektedir. Bir araç kiralanmasında ise yerleşim düzeni yine etraftaki malzemelere göre değişecektir.

Eşya Taşırken Park Nasıl Ayarlanmalı?

Selimoğlu Nakliyat bünyesindeki personelimiz alanında tecrübeli ve çözüm odaklı çalışan kişilerden oluşmaktadır.  Yani İstanbul evden eve nakliye esnasında olabilecek durumları tahmin ederek bazı önlemler almaktayız. Örneğin bir adrese gidilirken aracın park edeceği alanın boş kalması için taşıma talep eden müşterilerimize ricada bulunmaktayız. Böylece zaman kazanarak süreçteki aksamalar engellenmektedir.

Aracımız taşıma olacak alana geldiği zaman,  öncelikle kat sayısı ve personel bilgisi alındığı için buna göre işlemler yürütülecektir.  Bazı yerler yüksek katta olunca asansöre gerek olabilir. Firmamızda asansörlü taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Paketlemeleri yapan personelimiz bir sonraki aşamada yerleşimi tamamlar ve hemen akabinde hızlı şekilde yol alınır. Sigorta işlemleri hakkında bilgi alarak firma sözleşme detaylarını görüşebilirsiniz. Teslimat esnasında sorun çıktığı zaman, kontrol dışı hallerde şeffaf bakış açımızla sizlere nedenleri belirtiyoruz.

İstanbul İlçelerine Hızlı Taşımacılık

Güvenli ve memnuniyeti uzun vadede kalıcı olan hizmetler sağlamak, firmamızın en önemli amaçlarından biridir. İstanbul nakliye firmaları arasında fark yaratan bu özelliğimiz,  süreçlerde sorunu yok eden bir durum demektir. Firmamıza nakliye dışında depo için de başvuru yapabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları ve şartları son derece makuldür.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.