Çekmeköy Ev Eşyası Depolama  İstanbul Anadolu Yakası’nın iç kısımlarında yer alan Çekmeköy’de nakliye, taşıma ve depolama hizmeti firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından verilmektedir. Çekmeköy ev eşyası depolama işi uzman personelimiz, deneyimli kadromuz ile müşteri özelinde çözümler sunularak sağlanmaktadır. Eşya türlerine göre özel depolarımızda muhafaza edilen ve “emanet” olarak gördüğümüz değerler haftanın 7 günü 24 53 Foot Moving Trailersaat koruma ve gözetim altında tutulmaktadır.

Selimoğlu Nakliyat’tan Çekmeköy’e Özel Çözümlerle Eşya Depolama

Farklı bir ilden ya da İstanbul’un diğer ilçelerinden Çekmeköy’de bir konuta taşınacak vatandaşlar ilçe özelinde verdiğimiz eşya depolama hizmetinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca Çekmeköy’den farklı bir ile veya İstanbul’un diğer ilçelerinden birine taşınacak olan kişiler de istedikleri süre dahilinde ev eşyası depolama hizmetini alabileceklerdir. Taşınılmak istenilen evin bir müddet daha müsait olmaması; içinde meskun kat sakini bulunması, evin onarım ya da tadilat gerektirmesi vb. gibi durumlarda eşya depoları çözüm sunmaktadır. Bu noktada eşya depoların mahiyeti; güvenilir olması, dış ortamla temasının minimum seviyede bulunması önemlidir.depolamaicin

Küf, nem, koku, sıcaklık, soğukluk ve rutubet gibi etkenlerden arındırılmış depolar; eşyalar için sağlıklı barınma alanları olarak söylenebilir. Bu kıstasları fazlası ile karşılayan depolarımız her daim güvenlik kameraları ile izlenmekte ve güvenlikleri sağlanmaktadır. Yalıtımı, son teknoloji sprey poliüretan uygulamaları ile yaptırılmış depolarımızın kaliteli izolasyonu sayesinde eşyalar bize teslim edildiği vaziyette muhafaza edilebilmektedir.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar, Süresi Nedir?

Çekmeköy’de eşya depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımıza en uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti minimum fiyat politikası ile sunmakta ve oluşan maliyetlerin üzerine koyduğumuz asgari kar marjı ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Sektörde yılların birikimi ve tecrübesi ile var olan firmamız; kişiye özel fiyatlandırma ve eşya miktarı ile depolarda kalacağı süreye göre maliyet hesabı yapmaktadır.cagri merkezimiz

Her bir müşteri özelinde şartlar değişiklik göstereceğinden fix fiyat üzerinden çalışma yapmamaktayız. Bu sayede müşteriler daha makul rakamlarla karşılaşmaktadır. Ekonomik koşullar altında ev eşyası depolama hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar; tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak eşya miktarına ve eşyaların depolarımızda kalacağı süreye göre fiyat alabilirler.

Bir Yorum Yazın