20201215 112100 scaled e1608187428222

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat  Çekmeköy nakliyat firması seçerken bir çok seçeneği değerlendirmelisiniz. Nakliyat firmaları hakkında piyasa da çok fazla bilgi dolanmaktadır. Lakin bu bilgilerden hangisinin gerçek hangisinin yanlış olduğunu kestirmek zordur. Eğer Çekmeköy’de düzgün bir nakliyat firması arıyorsanız Selimoğlu nakliyattan hizmet almalısınız. Selimoğlu nakliyat tamamen kurumsal ve yasal şekilde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Firmamızın vergi levhası, taşımacılık belgesi, faaliyet belgesi ve oda kaydı bulunmaktadır. Aynı zamanda anlaşmalı sigorta şirketleri ile işbirliği içerisindedir. Firmamız ile yapacağınız tüm nakliyat işleriniz sigortalı şekilde yapılır. Sigortalı taşımacılık; eşya taşınırken yada indirme bindirme yapılırken zarar görme durumunda eşya bedelini müşteriye ödeyen taşımacılık türüdür. Sizde olası maddi zararlardan etkilenmek istemiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız.

Çekmeköy Şehirlerarası Nakliyat

Ülkemizin gelişmiş seviyesinin artması ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte şehirlerarası nakliyat hizmetlerinden beklentilerinde aynı oranda arttığı görülüyor.

Çekmeköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunan firmamız yüksek kalite ve dünya standardında nakliyat hizmetini sunarken uzun yıllar boyunca sektörde sahip olduğu tecrübe ve teknolojiyi en profesyonel şekilde bir araya getirerek yüksek standartlı ve sorunsuz bir nakliyat hizmetini ortaya kokuyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti ve her şartta en iyisini sunmak en önemli faaliyet amaçlarımız arasında bulunuyor. Selimoğlu nakliyat olarak ülkemizin geniş coğrafyası ve değişen iklim şartlarına rağmen firmamız bu şartlar göz önüne alınarak geliştirilmiş şehirlerarası nakliyat filosu ve alanında uzman kadrosu ile her şartta en yüksek standartta nakliyat hizmeti sunmanın garantisini veriyoruz.

Profesyonel Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Çekmeköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri olarak sunduğumuz nakliyat hizmetinin dünya standardında olmasının ana etkenlerinde birisi de profesyonelce görev dağılımının sorunsuz bir şekilde sağlanmasıdır. Bu sayede herkesin aynı işi yapması ve kalitenin aşağı çekilmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Bu uzmanlarca gerçekleştirilmiş görev dağılımı sayesinde tüm çalışanlarımız kendi uzmanlık alanlarında ki hizmet sunuyor. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz farklı alanlarda eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerden meydana geliyor. Bu sayede nakliyat hizmetinin her aşaması son derece profesyonel ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.

Selimoğlu nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde profesyonellerce gerçekleştirilen görev dağılımı ile birlikte hangi personelleri ambalajlama yapacağı, hangi personellerin nakliyat asansörünün kullanacağı, marangozluk hizmetlerinin kimler tarafından sunulacağı ve diğer tüm işleri yapacak personeller nakliyat öncesinde karışıklığa mahal vermeyecek bir şekilde belirleniyor. Bu görev dağılımı ile birlikte hizmet kalitesi ve hızı en üst seviyeye çıkarılmış oluyor.

Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Firmamız bünyesinde sunulan şehirlerarası nakliyat hizmetinin en dikkat çekici noktası tüm müşterilerimize ülkemizin en kaliteli ve sektörde öncü konumdaki sigorta firmaları ile yapılan anlaşmalar ile sigortalı nakliyat hizmetinin gerçek anlamda sunulmasıdır. Nakliyat sırasında bu sigortalı hizmetimiz ile her türlü riske karşı önceden gerekli tedbirleri almış oluyoruz. Çekmeköy sigortalı şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız nakliyat öncesinde sizlere resmi sigorta belgelerinin bir örneğini sunuyor.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde bulunan tüm personeller alanında gerekli bilgi ve beceriyi kazanmış personellerdir. Firmamızın personelleri eşyalarınızı taşırken nazik ve kibar olma eğilimi gösterirler. Firma personelleri sizin eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi düşünerek hareket etmektedir. Aynı zamanda eşyalarınız araca bindirilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılarak güvenli hale getirilir. Köpük ve battaniye eşyalarınızı darbelere karşı korunaklı hale sokar. Eşyalarınız sarıldıktan sonra araca bindirilir ve araç içerisinde sabitleme işlemi uygulanır bu sabitleme işlemi sonrasında eşyalar yoluculuk sırasında devrilmez. Araç şoförü yol boyunca tüm trafik kurallarına uyarak seyreder. Eşyalarınızın güvenliği için Selimoğlu nakliyat elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Selimoğlu nakliyat misyon ve vizyon gereği müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat alanında tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi hedeflemektedir. İster Çekmeköy içi mahalleler arası ister diğer tüm şehirler arası hiç fark etmeksizin nakliyat işlemini gerçekleştirme gücüne sahiptir. Firmamızın her türlü nakliyata uygun aracı ve personeli bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık işlemlerinde güvenle tercih edebilirsiniz. Kamyonet, kamyon ve tır ile nakliyat işlemleriniz de yapılmaktadır. Aynı zamanda apartman da ki dairelerin ev nakliyatı için asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.