Eyüpsultan Ev Eşyası Depolama  Eyüpsultan İstanbul’un en bilinen ilçelerinin başında gelmektedir. Turistik amaçlı şehri ziyaret edenler dahi mutlaka ilçedeki tarihi mekanları ziyaret etmek isterler. Bu durum ilçedeki insan yoğunluğunu hat safhaya çıkarmaktadır. İlçedeki tüm gelişimi, yerleşimi ve kentsel dönüşümü an be an takip eden firmamız Selimoğlu Nakliyat nakliye hizmetini bu bilgi birikimi ve tecrübe ile vermektedir. Bunlara ek olarak Eyüpsultan ev eşyası depolama hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Haliç’ten Karadeniz Kıyılarına Kadar Ev Eşyası Depolama

Eyüpsultan ilçesi fiziki özellikleri bakımından İstanbul’un en ilginç ilçelerinden biri konumundadır. İlçenin fiziki yapısını “ilginç” olarak tanımlamamızdaki sebep; ilçe sınırlarının neredeyse Haliç’ten başlaması ve Karadeniz kıyılarına kadar devam etmesindendir. O-2 Karayolu’nun üst kısımlarında yerleşim son derece seyrekleşse de yine son yıllarda bu bölgede de bazı yapılaşma ve imar çalışmaları yürütülmektedir.depolamaicin

Eyüpsultan’deki gelişmeleri her daim titizlikle takip eden firmamız ilçedeki hizmetlerini de aynı titizlikle vermektedir. İşimizi aşkla yaptığımız için ve yaptığımız işe büyük saygı duymamızdan kaynaklı olarak müşterilerimizin eşyalarını adeta kendi eşyalarımız gibi görerek taşımakta ve depolama işlemlerini sürdürmekteyiz. Eyüpsultan’ın ister Haliç kıyılarında olsun, isterse kuzey kesimlerinde olsun; bütün semtleri ve mahalleleri için eşya kolileme, paketleme, ön hazırlık, yükleme, nakliye ve depolama işlemlerini itina ile gerçekleştiriyoruz.

Eyüpsultan’da Ev Eşyası Depolama Var Mı?cagri merkezimiz

Firmamız Eyüpsultan’da ev eşya depolama hizmeti de dahil olmak üzere; nakliye işlemlerinin ön hazırlıklarından başlayarak bütün alanlarında hizmet vermektedir. Eyüpsultan’a taşınacak yahut Eyüpsultan’dan farklı bir ilçeye/ semte ya da ile taşınacak kişiler tarafımızla iletişime geçebilirler. Taşınma işlemi çeşitli sebeplerden dolayı biraz zaman alacaksa ve bu zaman içerisinde eşyaların güvenle beklemesi gerekiyorsa doğru adrestesiniz.

Her daim temizliği ve güvenliği sağlanan depolarımız, eşyaların bize teslim edildiği haliyle korunmasına imkan tanıyacak şartlarda tutulmaktadır. Nem, küf, sıcak, soğuk, rutubet vb. gibi zararlı faktörlerden arındırılmış; eşyaların hiçbir şekilde zarar görmesine mahal vermeyecek eşya depolarımız mevcuttur. Emanetimiz olarak depoladığımız eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımızda kalabilir ve talep ettiğinizde eşyalar belirttiğiniz adrese tarafımızdan teslim edilir.

Bir Yorum Yazın