Kaliteli Evden Eve Taşıma 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firma evden eve nakliyat çalışmaları ile kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Sorunsuz olarak nakliyat çalışmaların tamamlanabilmesi için şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firma müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre taşınmak istediğinizde iletişim bilgileri üzerinden yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek firmanın sormuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapılan görüşmelerin ardından belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecek olan ekip tarafından gerekli çalışmalar itinalı şekilde yapılmaktadır. Bu süreçte herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan taşınma işlemini daha kolay şekilde tamamlanması ile kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Kaliteli Evden Eve Taşıma 

Daire içerisinde bulunan bütün eşyaların tek tek ambalajlanması için en kaliteli ambalaj seçenekleri kullanılmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sırasında eşyaların hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Mobilyalarda yapılacak olan demonte taşıma işlemi özellikle daha az yer kaplamasını ve aynı zamanda çizilme gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Eşyaların güvenli şekilde taşınabilmesi için evden eve nakliyat çalışmaları sırasında gösterilecek olan hassasiyet ile firma en iyi şekilde hizmet almanız için çalışmaktadır. Uzun mesafede taşıma işlemlerinin güvenli şekilde yapılabilmesi için araç içerisinde eşyaların sabitlenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyat çalışmalarının tamamlanması sağlanmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip uzman ekip ile hizmet verilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma Fiyatları 

Farklı sebeplerden dolayı farklı şehirlere taşınmayı düşünenler için yapılacak olan nakliyat çalışmaları özellikle bu sürecin daha rahat şekilde atlatılmasını sağlamaktadır. Taşıma sırasında yaşanacak olan her türlü probleme karşı kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için firma sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşterilerin mağdur olmaması için sigortalı olarak yapılacak olan nakliyat çalışmaları ile sorunsuz şekilde taşıma işlemi tamamlanmaktadır.

Ekspertiz tarafından gerçekleştirilecek olan kontroller sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek evden eve nakliyat fiyatları belirlenmektedir. Belirlenen uygun fiyatların onaylanması durumunda istenilen adrese yönlendirilecek olan ekip ile kısa süre içerisinde eşyaların tamamının hazırlanması ve araçlar ile güvenli şekilde yeni adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Taşıma

Evinizden alınacak olan eşyaların yeni adresinize güvenli şekilde teslim edilebilmesi için evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir.

Taşınma sürecinin zorlu olması nedeniyle şehirlerarası evden eve taşıma konusunda firma gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile sorunsuz şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Eşyaların hasar görmemesi ve bu sürecin stressiz şekilde atlatılabilmesi için yeterli kapasiteyle çalışma yapılmaktadır.

İhtiyaç duyacağınız her durumda firma ile yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek olan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Talep etmeniz halinde istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekip tarafından gerekli kontrollerin tamamlanması ile ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. Kaliteli ambalajlarını kullanması kullanılması özellikle nakliyat sırasında yaşanacak olan problemlerin önlenmesini sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Daire içerisinde bulunan bütün eşyaların tek tek ambalajlanması için yeterli sayıdaki ekibin yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede daha kısa süre içerisinde gerekli işlemlerin tamamlanmasıyla nakliyat aşamasına geçilmektedir. Eşyaların taşınması sırasında özellikle sorun yaşamak istemeyenler evden eve nakliyat çalışmaları için firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için kullanılan ambalajlar sayesinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Hazırlanan eşyalar daire içerisinden çıkartılarak araçlara yüklenmektedir. Araçlar içerisinde özellikle kullanılacak olan sabitleme sistemi sayesinde eşyaların hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Büyük boyutlardaki mobilyalar için demonte taşıma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede araç içerisinde daha az yer kaplaması ve güvenli şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Şehirlerarası alanda gerçekleştirilecek olan nakliyat çalışmaları için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyatların belirlenmesi sağlanmaktadır. Talep etmeniz durumunda istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekspertiz tarafından yapılacak kontroller dahilinde pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır. Belirlenen fiyatların onaylanması durumunda ekip tarafından gerekli çalışmalara başlanmaktadır.

Farklı şehirlere göre yapılacak hesaplamalar dahilinde şehirler arası nakliyat fiyatları belirlenmektedir. Ayrıntılı olarak yapılacak görüşmelerin ardından belirlenecek olan fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Yeterli kapasiteye sahip olarak hizmetlerine devam ettirmekte olan firma her talebinizi kısa süre içerisinde karşılayarak kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır. Eşyaların tamamının teslimat sırasında kontrol edilmesi sayesinde sorunsuz şekilde hizmet alınması sağlanmaktadır.

 

 

Evden Eve Nakliye Fiyatları 3000tl Nakliyat Ücretleri

Evden Eve Nakliye Fiyatları 3000tl Nakliyat Ücretleri Ev ya da iş yerlerininkimi zamanda taşınması gerekiyor. Bir yerden başka yere nakliyede gerekli olan çalışmanın yapılması ise oldukça sıkıntı ve son derece zahmetli bir süreci beraberinde getirir. Eşyaların toplanması, paketlenmesinin yanı sıra mobilyaların söküm ve sonrasında montaj işlemleri uzun vadeli ve yorucu bir dönemi yaşamanıza sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra eşyaların sevkinde insan gücü ve araç temini de sıkıntı yaratabilmektedir. Özellikle taşınma ile ilgili bilgisi olmayan kişiler ile yapılan çalışma sonrasında eşyalarınızda zarar görebilir. Tüm bu yükü üstünüzden alan evden eve nakliyat firmamız konusunda uzman ekip ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kısa bir süre içinde ve kolaylıkla gerçekleştirilecek olan taşınma işlemlerinde eşyalarınız ise uzman personelimiz tarafından özen ile taşınarak herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilir. 

Şehirler Arası Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyat  Taşımacılık kendi içinde son derece profesyonel olarak yapılması gereken bir iştir ve bir kamyon bir hamal olayından çok daha fazlasıdır. Kurumsal ve ilgili standartlara uygun olarak evden eve nakliyat işlerinin yapılması gerekir. Benzer bir durum ofis taşımacılığı kimi kavramlar içinde geçerlidir. Yani işin özünde taşımacılık başlı başına teknik bir iştir. Biz de bu alanda hizmet veren alanında öncü olan kuruluşlardan bir tanesiyiz.

Taşımacılık Hizmeti Nasıl Yapılır? 

Genel anlamda bakıldığında evden eve nakliyat firması ifade edilmeye çalışıldığı gibi teknik bir iştir. Gerek mavi yakalılar, gerek beyaz yakalıların işini hem severek hem de problemsiz olarak yapılması gerekir. Öncelikli olarak müşteri ile belirlenen gün ve saatte daha önce fizibilitesi yapılan eve gidilerek eşyalar düzgün bir biçimde paketlenir, ambalajlanır ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile güvenli bir biçimde eşyalarınız hangi katta olursa olsun güvenle aşağıya indirilerek bu alanda hizmet veren araçlarımıza ilgili personel tarafından yerleştirilir.

Ofis Taşıma

Ofis taşıma konusu, en zor nakliyat konuları arasında yer almaktadır. Ofis taşımacılığında en önemli konuların başında, eşyaların usulüne uygun taşınması ve titiz şekilde paketlenmesi gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ofis taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Bu konuda tercih edilen nakliyat firmalarının başında gelmekteyiz. Ofis taşımacılığı yapan firma sayısı, ev taşımacılığı yapanlar kadar çok değildir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. Bunun en önemli nedeni de ofis taşırken, her ayrıntının düşünülmesi ve bu konuda hizmet sunan firmaların, taşımacılık konusunda bilgi sahibi olmalarıdır.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, titizlikle ve dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir. Hayatımızda önemli yerleri olan eşyalarınızın taşınması için işinde güvenilir ve son derece profesyonel olan şirketlerle anlaşmanız önemli. Güvenilir şirket demek eşyalarınızın güvenle taşınması demektir. Şirketimiz, sizler için önemli olan eşyaları taşıyacağının bilincinde ve bunu uygun davranan işini profesyonelce yapan çalışma arkadaşlarına sahiptir. Parça eşya taşıma, tecrübe gerektiren bir iştir ve şirketimizde bu alanda son derece tecrübelidir.

Parça Eşya Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Sigortalı Eşya Taşıma

Sigortalı eşya taşıma, kurumsal çalışan taşıma şirketlerinin önem verdiği ve uyguladıkları hizmetler arasındadır. Bu firmalar, taşınma sırasında en ufak bir hasara karşı bile önlem almak istiyor. Bu önlemler neticesinde en rahat ve sorunsuz taşıma hizmetini sunacaklardır. Bazı durumlarda her türlü önleme rağmen eşya taşımasında ufak tefek sorunlar meydana gelebilir. Bu durumlar için de firmanın oluşabilecek hasara karşı güvence olarak eşyalara taşıma sigortası yapacaktır. Eşyaların değerinde sigortalanması oldukça önem taşıyan hususlar arasındadır. Güncel değerinde sigortalanan eşyalar, oluşabilecek bir hasar halinde firma tarafından karşılanacaktır. Sigortalı eşya taşıma işlemi yapan firmamız, alanında uzman kuruluşların başında geliyor.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, eşyalarınızın bir şehirden alınıp başka bir şehre güvenli bir şekilde götürülmesidir. Şehirlerarası nakliyat, kişiler için zor ve stresli bir durum haline gelebilir. Nakliyat yapacak firmanın acemiliği ya da nakliyat işleminin plansız yürütülmesi problem teşkil eder. Taşınmak ya da başka durumlardan dolayı eşyalarınız taşınma durumu için dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var.

Şehirler Arası Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Villa Taşıma

Evden eve nakliyat alanında en çok zaman alan konulardan biri de villa taşıma hizmetidir. Villa, alan olarak büyük olması ve doğal olarak da çok sayıda eşyaya sahip olması bakımından daha çok zaman alacak ve dikkat gerektirecek taşınma konuları arasındadır. Villa taşımacılığında en çok dikkat gerektiren konuların başında, kıymetli eşyaların uygun şekilde paketlenmesi ve taşınması gelecektir.

Villa taşıma konusunda firmamız tecrübeli olup, uzman destek sunan firmaların başında gelmektedir. Oda sayılarının çok olması nedeni ile taşıma işleminde kullanılacak, nakliye aracının da uygun büyüklükte olması gerekecektir. Ayrıca villada bulanabilecek antika gibi her türlü kıymetli eşya için de sigorta yapılması önerilmektedir. Firmamız, villa taşımacılığında oluşabilecek hasarlara karşı eşya taşıma sigortası yapmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama, kişilerin fazla eşyalarını saklamak ve muhafaza etmek için kiraladıkları konteyner, depo ya da basit bir odaya eşyalarını bırakmasıdır. Eşya depolama, son derece dikkat edilmesi ve önem gösterilmesi gereken bir durumdur. Sonuçta kiralama yaptığınız firma güvenilir bir firma olmalı ki eşyalarınız güvende olsun. Eşya depolamaya ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Ev taşımada, ofis taşımada ya da fazla eşyalarınız için depolamaya her an ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda güvenilir ve titiz çalışmamızla hizmetinizdeyiz.

Eşya Depolamaya Neden İhtiyaç Duyarız?

Antika Eşya Taşıma

Antika eşya taşıma işi taşımacılığın en zor olduğu durumdur. Maddi ve manevi değerinin yüksek olduğu eşyaların taşınması son derece problemlidir. Antika eşya taşıma, diğer taşıma işlerinden çok daha fazla tecrübe, dikkat ve profesyonellik istemektedir. Firmamız bu alanda son derece tecrübe sahibi bir firmadır. Firmamız antika eşyalarınızın kıymetini ve değerini bilen son derece tecrübeli ve işinde uzman kişilerle çalışmaktadır.

Antika Eşya Taşımasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

 

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye aşamaları oldukça düzen gerektiren süreçlerdir. Nakliye hizmeti verirken müşterinin aksi durumlar düşünmemesi gerekir. Her şeyden önemlisi ise firmadan beklentisini karşılaması gerekir. Nakliye esnafına olan her ürünlere ayrı özen gösteren firmamız sizlerin beklentisine cevap vermektedir. Firmamız nakliye için her zaman abartı fiyat yapmadan profesyonelce hizmeti sunacaktır. Bunan olayı diğer şirketlerden ger zaman fark içeren hizmetler sunulur. Firmamız Evden eve  sistemlerin de oldukça profesyonel şekilde hizmet vermektedir

Evden eve nakliyat hizmetlerin de oldukça çevik davranan kadromuz vardır. Aynı zamanda çalışan tüm personelimizi işi geciktirmeden sizleri memnun edecektir. Nakliye açısından enerjik ve dinamik yapıya sahip canlı ve dinamik karakterlere sahip olan kadromuz sizlerin isteklerine cevap vermektedir. Nakliye açısından kurumsal marka olan ve müşteri odaklı olan firmamız sizlere yönelik her sektörde hizmet vermektedir. Firmamızda tek noktadan hareket olmaz yani her şehirlere özel olarak bölge bölge nakliye hizmetleri verilir. Firmamızda

Evden eve nakliyat hizmetleri

açısından periyodik olarak eşya düzenlemesi yapılır

Şehirlerarası nakliyat firması olarak aynı zaman da şehir içi nakliyat hizmetini de sunmaktayız. Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için her şeyden önde gelmekte ve bu doğrultuda nakliyat hizmetimizi disiplin çerçevesinde sunmaktayız. Çalışma ekibimiz de yer almak olan bütün çalışanlarımız nakliyat sektöründe çalışmak için gerekli olan tecrübeyi kazanmış ve aynı zamanda bu sektör de eğitim almış kişilerden oluşmaktadır

Zaman çok hızlı geçmektedir. Zamanla birlikte teknolojik gelişmeler, yeni sektörler ve yeni hizmetlerde oluşmaktadır. Bu sektör ve hizmetlerden biride nakliyedir. Nakliye hizmetleri veren

Evden Eve Nakliye Ücretleri

firmamız sizlerin her zaman yanındadır. Büyük şehirlerde ev taşımacılığına çok ihtiyaç vardır. Hemen hemen herkes pek çok farklı nedenden dolayı evlerine farklı bil noktaya taşımak durumunda kalmaktadır. Bunun nedenleri farklı olabilmektedir. Bazen zorunlu, bazen de özel bir nedenden yeni yaşam alanlarına gitmek durumunda olmaktadır

EŞYA DEPOLAMA  Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Modern yaşam tarzı ve modern kültürün bir sonucu olarak karşımıza çıkan eşya depolama hizmeti her geçen gün gelişmeye devam eden sektörler arasında yer almaktadır. Günümüzde birçok insan farklı nedenlerden ötürü evlerindeki ya da işyerlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duymaktadır. Eşya depolama hizmeti güvenli bir şekilde eşyalarınızın ekonomik ve tasarruflu olarak depolanmasını sağlar. Son teknolojik özelliklerde güvenlik sistemleri ile eşyalarınız depolarda koruma altına alınmaktadır. İstediğiniz boyut ve ebatlarda seçim yapabileceğiniz bir kolaylığı da sizlere sunan firmamız zamandan ve yerden de tasarruf etmenizi olanak sağlar.

Kağıthane Nakliyat

Kağıthane Nakliyat Her zaman Kağıthane nakliyat firması olarak en kaliteli ve en güvenli hizmetler en hızlı şekilde ayağınıza kadar getirilmektedir.

Kağıthane Nakliyat Hizmetleri Hakkında

Her geçen gün teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile Kağıthane nakliyat firmamız her anlamda kendini yenilemektedir. Genel olarak pek çok kişinin endişe duyduğu işlerden biri olan eşya taşıma işlemleri hem çok fazla dikkat ister hem de uzmanlık isteyen zahmetli bir iştir. Bu nedenden dolayı genel olarak bu işlemler için işinin ehli olmuş profesyonel bir firma ile çalışmak en doğru hareket olacaktır.

Bunun için kesinlikle işinde uzman olmuş kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Aksi durumda eşyalarınız taşınma sırasında zarar görebilir ve büyük zaman kayıplarına neden olabilir. Her zaman güvenden ve kaliteden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece çok daha kısa sürede çok daha güvenli şekilde eşyalarınızın taşınma işlemleri yapılacaktır.

Kağıthane Eşya Taşıma Aşamaları

Her türlü eşyaların taşınması için uzman kişilerden yardım alınmalı ve son derece güvenli firmaları tercih etmek gerekmektedir. Her zaman başarılı işlere imzasını atan firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik araçlar sayesinde eşyalarınız en zor yerlerden bile kolaylıkla taşınmaktadır. Kağıthane nakliyat hizmetleri sunan firmamız ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan eşya taşıma işlemleri en doğru şekilde yapılmaktadır.

Sizlerin talep etmesi üzerine uzman ekibimiz detaylı bir inceleme yapmak için ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermektedir. Yapılan inceleme sonrasında eşyalarınız en doğru ambalajlama malzemeleri ile paketlenir ve en ağır eşyalardan başlayarak araca titizlikle taşınmaktadır. Yüksek katlarda bulunan eşyalar için firmamızda yer alan asansör aracı sayesinde en ağır eşyalar çok daha kısa sürede taşınmaktadır.

Kağıthane Eşya Taşıma Fiyatları

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan firmamız sektöründe bulunan firmalar arasında en güvenilir firma olduğundan dolayı her zaman tercih edilmektedir. Kağıthane nakliyat fiyatları bütçeleri zorlamayan rakamlarla çok daha uygun olmaktadır.  Genel olarak fiyatlar eşyaların çokluk durumuna, asansörlü aracın kullanımı ya da gidilecek mesafe aralığına göre değişmektedir.

Kağıthane Ev Eşyası Depolama

1987 yılına kadar Şişli’ye bağlı olan Kağıthane, o tarihte alınan karar neticesinde ilçe yapılmıştır. Kağıthane’nin ilçe olmasının ardından nüfusu da giderek artmaya devam etmiştir. Artan nüfus başta nakliye hizmetleri olmak üzere pek çok gereksinimi de beraberinde getirmiştir. Kağıthane ev eşyası depolama hizmetleri de vatandaşlarımızın gereksinim duyduğu işlemler arasında yer almaktadır. Firmamız Selimoğlu Nakliyat eşya depolama noktasında da büyük titizlikle hizmet vermektedir.

Kağıthane’ye Özel Ev Eşyası Depolama Hizmeti!

O-1 ve O-2 karayolları arasına kurulu olan Kağıthane, ağırlıklı olarak engebeli bir arazi üzerinde bulunmaktadır. Kağıthane’nin engebeli bir araziye sahip olması, bölgede verilecek olan her türlü nakliye hizmetinin de buna uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekliliğini doğurmuştur. Kağıthane’de devam eden kentsel dönüşüm projeleri, göç ile artan nüfus, yerleşim birimlerinin konumlandırılması şirketimiz tarafından gün be gün takip edilmektedir. Bu sayede vereceğimiz hizmetin daha iyi şartlarda gerçekleşmesi, müşterimizin bu zorlu taşınma sürecini minimum stres altında atlatmasını hedeflemekteyiz.

Nüfusu 450 bin dolaylarına ulaşan Kağıthane, her geçen gün artan nüfusu ile İstanbul’un nakliye hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan ilçeleri arasına girmiştir. Gerek ilçeye taşınan ve gerekse ilçeden farklı il ya da ilçelere giden kişilerin belirli müddetler dahilinde ev eşyalarını depolara emanet etme ihtiyaçları hasıl olabilmektedir. Bu ihtiyaç kapsamında şirketimiz her daim mükemmel depolama hizmetini vermek üzere siz değerli vatandaşlarımızın bir telefon kadar yakınındadır.

Kağıthane’de Ev Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Kağıthane’ye yerleşmek isteyen ya da ilçeden tayin vb. gibi herhangi bir nedenle göç edecek vatandaşlarımız; oturacakları evin henüz müsait olmaması durumunda eşyalarını depolarımıza emanet olarak bırakabilirler. Emanet işlemi, müşterinin istediği süre dahilince tarafımızdan sağlanmaktadır. Depolama, uzman personelimizce yapılmaktadır.

Depolarımızda, müşterilerimizin eşyalarına göre özel alanlar oluşturularak başlanan süreç; eşyaların bahse konu yerlere düzenli şekilde istiflenmesi ile devam eder. Aralıksız olarak kamera kaydı alınan ve güvenlik protokolleri gereğince denetlenen depolarımızdaki eşyaların miktarına ve bizde kalacakları sürece göre fiyat belirlenmektedir. Bunun için tarafımıza ulaşarak eşya miktarı ve depomuzda kalacakları süre hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Nakliyat Kurulduğu ilk günden bu yana adını sıkça duyuran ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Kadıköy nakliyat firmamız her zaman daha fazla yenilenmektedir.

Güvenli Eşya Taşımacılığında Doğru Adres

Eşya taşıma işlemleri zaman isteyen çok zor bir iş olsa da Kadıköy nakliyat firmamızın genç ve dinamik ekibi sayesinde çok daha kolay olmaktadır. Genel olarak pek çok kişinin korktuğu işlerin başında eşya taşıma işlemleri gelmektedir. Hele bir de eşyalar şehir dışına taşınmak zorunda kalırsa işler çok daha fazla zaman isteyen zahmetli bir iş olmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmeden ve en güvenli şekilde taşınması için güvenilir ve kaliteli hizmetler sunan uzman kişiler ile çalışmanız çok da doğru olacaktır.

Eşyalarınızın taşınması gerektiğinde ister şehir içi olsun isterseniz şehir dışı olsun hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız işinde uzman olan genç ve dinamik bir ekip ile en son sistem teknolojik araçlarla çok daha kısa süre içinde taşınmanızı sağlamaktadır.

Eşya Taşımacılığında Doğru Teknikleri Uygulamak

Her zaman eşya taşıma işlemleri zor ve zaman isteyen zahmetli işlerin başında geldiğinden dolayı güvenilir bir firma ile alışılmaktadır. Kadıköy nakliyat işlemleri konusunda en doğru teknikleri en güvenli şekilde sunan firmamız ile eşyalarınızın taşınması için irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin isteği üzerine profesyonel ekibimiz ücretsiz keşif hizmetleri vererek taşınma sırasında gerekli olan planlama için en doğru yöntemi uygulamaktadır.

İlk olarak eşyalar özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleri ile özenle paketlenmektedir. Ardından en ağır eşyalar başta olmak üzere en kısa süre içinde araca taşıma işlemleri yapılmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında olası bir durum sonrası eşyanız zarar görmesinde bütün sorumluluk firmamıza ait olmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Kadıköy nakliyat fiyatları firmamızda diğer firmalara göre daha uygun olmakta ve eşyalarınız en kısa süre içinde güvenle taşınmaktadır. Fiyatlar her yerde olduğu gibi asansörlü aracın kullanımı, taşınma işlemlerinin yapıldığı yerin uzaklık mesafe aralığına ya da eşyaların çokluk durumuna göre değişmektedir. Kadıköy nakliyat firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok önemlidir.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın göz bebeği, yakanın en elit yerleşim birimlerinden biri olan Kadıköy’de Selimoğlu Nakliyat olarak taşımacılık ve depolama hizmetini maksimum özenle vermekteyiz. Kadıköy genelinde; paketleme, kolileme, kutulama, ambalajlama, yükleme evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimize depolamayı da eklemiş bulunuyoruz. Kadıköy ev eşyası depolama hizmetini ilçe genelinde uzman personelimizle sağlıyoruz.

Kadıköy’de Ev Eşyası Depolama Bizim İşimiz!

İstanbul’un en eski yerleşim birimlerinden biri olan Kadıköy; günümüzde de şehrin en nadide köşelerinden biri konumunda bulunmaktadır. Kadıköy’ün nüfusu günümüzde 550 bini aşmış vaziyettedir. 550 binden fazla nüfusuyla pek çok ilden daha büyük olan Kadıköy, büyüklüğüne yakışır hizmeti hemen her alanda almalıdır. Kadıköy’ün özelliğini ve güzelliğini bilen firmamız, verdiği nakliyat hizmetlerini bu ilçeye özel olarak dizayn etmektedir.

Kadıköy’ün ulaşım bağlantıları, yerleşim yapısı, bina tipleri, kentsel dönüşüm alanları; semt – semt, bölge – bölge, mahalle – mahalle tarafımızdan incelenmekte ve bilinmektedir. Bu sayede nakliye hizmetlerinin her aşamasında Kadıköy’e özel çözümler üretebilmekteyiz. Depolama hizmetinde de Kadıköy’ün demografik yapısını dikkate alarak; depolanacak değerli ve özel eşyalar için hususi olarak korumalı alanlar inşa ettik. Değerli elektronik eşyalardan sanat eserlerine, müzik aletlerinden tablolara, koleksiyon parçalarından klasik ev eşyalarına kadar her türlü eşyayı ve araç gereci güvenle muhafaza altına alabilmekteyiz.

Kadıköy’de Eşya Depolama İşi Nasıl Yapılır?

Müşterimizin istekleri dikkatle dinlenilmekte ve “nakliyat” işleminin istenilen kısmından sonra sürece tarafımızdan dahil olunmaktadır. Müdahil olmamız istenilirse eşyaların ambalajlanmasından ve kutulanmasından itibaren başlayabilmektedir. Bu aşamayı kendileri gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için araçlarımıza yükleme, nakliye, depolama ve nihayetinde eşyaların teslimi aşamalarını yerine getirmekteyiz.

Depolarımız özel olarak eşyaların güvenliği düşünülerek konumlandırılmıştır. 7 gün 24 saat usulü ile kamerayla izlenmektedir. Buna ek olarak alarm sistemleri ile de korunmaktadır. Depolarımız izolasyon malzemeleri ile soğuğa, sıcağa ve suya karşı yalıtılmıştır. Depolarımızın içerisindeki havalandırma sayesinde; nem, koku, küf, rutubet vb. istenmeyen etkenler barınmaz. Bu sayede tarafımıza emanet olarak teslim edilen eşyaların bize bırakıldığı haliyle korunması sağlanır. Yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimiz, verdiğimiz kaliteli hizmetin teminatı niteliğindedir.

Fatih Nakliyat

Fatih Nakliyat  Nakliye sektöründe uzun yıllar hizmet veren Fatih nakliyat firmamız diğer firmalar arasında her zaman güvenirliği ile farkını ortaya koymaktadır.

Güvenli Nakliyat Hizmetleri

Fatih nakliyat firması olarak en kaliteli ve en güvenli eşya taşımacılığı hizmetleri ile her zaman müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktadır. Eşya taşıma işleri çok zor ve fazla zaman isteyen zahmetli işlerin en başında gelmektedir. Bu neden ile pek çok kişi taşınma işlemlerinden çok fazla endişe duyarlar ve korkarlar. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi ve zaman kaybı yaşamamak için kesinlikle uzman kişilerden yardım almak en doğru karar olacaktır.

Yılların verdiği tecrübe ve genç, dinamik profesyonel ekibimiz ile en son sistem teknolojik araçlarla eşyalarınız güven içinde firmamız tarafından özenle taşınmaktadır. Yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmektir. Böylece çok daha kısa sürede çok daha güvenli şekilde eşyalarınızın taşınma işlemleri yapılacaktır.

Nakliyat İşlemleri Nasıl Olmalı?

Genel olarak eşyaların taşınması için uzman kişilerden yardım alınmalı ve son derece güvenli firmaları tercih etmek gerekmektedir. Her zaman başarılı işlere imzasını atan firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik araçlar sayesinde eşyalarınız en zor yerlerden bile kolaylıkla taşınmaktadır. Fatih nakliyat hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunan firmamız sizlerin talep etmesi durumunda en kısa sürede adresinize gelmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetleri veren ekibimiz eşyaların en güvenli şekilde taşınması için detaylı olarak inceleme yapmaktadır. Daha sonra eşyalar en uygun özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek sırasıyla nakliye aracına taşınmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında uzman ekibimiz eşyalara zarar vermeden titizlikle işlerini yapmaktadır. Ayrıca firmamızda yer alan asansör aracı sayesinde en ağır eşyalar en yüksek kattan dakikalar içinde taşınmaktadır.

Nakliyat Hizmetleri Fiyatları

Haftanın her günü ve saatinde hiç durmadan hizmetlerine devam eden firmamız en güvenilir firma olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Fatih nakliyat fiyatları çok daha uygun olup genellikle fiyatlar eşyaların çokluk durumuna ya da gidilecek mesafe aralığına göre daha farklı olmaktadır. Firmamız için müşterilerimizin mutlu olması en büyük kazanç olmaktadır

Fatih Ev Eşyası Depolama

“Eski İstanbul” olarak da bilinen Tarihi Yarımada İstanbul’daki en eski yerleşim yeri olarak biliniyor. Günümüzde Fatih İlçesi sınırlarında bulunan Tarihi Yarımada’nın hemen her köşesinde tarihi eserler bulunduğundan taşımacılık hizmetleri de son derece dikkatli verilmek durumunda. Bu bilinçle hareket eden firmamız Selimoğlu Nakliyat Fatih’te nakliye hizmeti verdiği gibi depolama imkanı da sağlamaktadır. Fatih ev eşyası depolama hizmeti ilçede ev tutacak ya da ilçeden taşınacak kişiler için idealdir.

Fatih’te Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Nüfusu 500 bin kişiyi bulan Fatih’te insan sirkülasyonu son derece fazladır. Fatih İlçesi sınırları içerisinde kalan bölgede onlarca farklı tarihi eserin bulunması bu yoğunluğu da artırmaktadır. İlçenin bazı bölümlerinin araç trafiğine de kapalı olması diğer yollarda trafik sıkışıklığına da neden olabilmektedir. Fatih İlçesinin İstanbul’da tarihi bakımdan özel bir yeri olması buradaki nakliye çalışmalarının da ekstra önem ile ifa edilmesini gerektirmektedir.

Şirket olarak bu durumun bilinciyle hareket etmekte onlarca yıllık tecrübemizle Fatih’e özel çözümler geliştirmekteyiz. Nakliye çalışmaları için en uygun saat ve güzergahları kullanarak taşıması yapılacak eşyaları depolarımıza güvenle ulaştırmaktayız. Depolarımızda eşyaların muhteviyatına özel olarak hazırladığımız bölümlere eşyaların yerleştirilme çalışmaları uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Temizliği rutin olarak sağlanan, havalandırma sistemleri ile içerisinde rutubet ve nem barındırmayan depolarımız ayrıca; sıcaklık farkından da etkilenmemektedir. Son teknoloji sprey poliüretan malzeme ile yalıtımı yapılmış depolarımız sıcağa, soğuğa ve sıvıya karşı korunaklıdır. Bu sayede eşyalarınız siz tekrar teslim alıncaya kadar; 4 mevsim güvenle depolarımızda kalabilmektedir.

Fatih’te Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Fatih’te ev eşyası depolama hizmeti; taşınılacak evde bulunan eşyaların miktarına ve eşyaların depolarımızda kalacağı müddete göre hesaplanmaktadır. Bu nedenle afaki rakamlar vermek firmamızın güvenilir hizmet anlayışı ile uyuşmamaktadır. Bunun yerine; müşterilerimizin bizlere ulaşarak evlerindeki takribi eşya miktarını ve depolarımızda kalış süreçlerini belirtmeleri durumunda kendilerine özel cazip bir fiyat teklifi geliştirebiliriz. İsteniliyorsa; paketleme – kolileme – kutulama ve taşıma gibi ek hizmetlere göre de fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. İletişim kanallarımız 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir Nakliyat Fark yaratan hizmetlerimizle Selimoğlu Nakliyat taşımacılıkta kapsamlı bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Başakşehir nakliyat arayışınızda güvenli çözüm sunuyoruz.

Parça Taşımacılık Ve Artısı

Tek araç kiralayarak az miktardaki eşyanızı taşımak maddi açıdan zorlayıcı bir durum oluşturabilir.  Bu gibi haller için verilen parça taşımacılık hizmetleri uygun bir çözüm sağlamaktadır.  Çünkü büyük bir araç kiralayıp da içinin az bir eşya taşıması maddi yük anlamına gelmektedir. Parça taşımacılık hizmetlerimizde bir araç içinde birçok bölüm vardır ve farklı müşterilerimizin eşyaları nakledilmektedir.  Bu işlemlerde düzenli bir yerleşim ve teslimat hazırlığı yapılmaktadır.

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık

Selimoğlu Nakliyat evden eve Başakşehir taşımacılık hizmetlerinde alt yapı bakımından sistemli ve prensiplere hizmet vermektedir.  Adresten alınan eşyalarınız, belirtilen başka bir adrese teslim edilmektedir. Zamanında alım ve gönderim işlemleri yapılmaktadır. Yani ekibimiz olası istenmeyen durumlarda size gereken bilgilendirmeleri gerekçeleriyle aktaracaktır. Evden eve taşımacılıkta şehir içinde ya da şehirlerarasında taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yüksek katlarda taşıma işlemleri için asansörlü taşıma da gerçekleşmektedir.

Donanımı Güçlü Araçlarla Taşımacılık

Araç türü açısından donanımı güçlü bir filo ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Taşımacılık hizmetlerinin en önemli bölümü olan araçlarda gereken bakımlar ve yenilikler devamlı takip edilmektedir. Çelik kasa araçlarla sarsıntı en az şekilde olmakta ve eşyalara zarar gelme olasılığı azalmaktadır. Yol boyunca çukur ve birçok pürüzlü zeminden en sağlıklı şekilde geçecek araçlarımız, güvenliği artıran etki yapmaktadır. Filomuzdaki araçları kullanan ekip de gereken sertifikalara sahip sürücülerdir. Yani bu alanda tecrübeli kişilerle hizmet veriyoruz.

Özel Paketleme ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılığın en önemli avantajlarından biri özel paketleme ile yerleştirme yapılmasıdır. Taşınacak olan malzemeler malzeme özelliğine göre paketlenir ve araç içine yerleştirilir. Kırılması muhtemel eşyalar için varil, kasa, özel örtüler gibi ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Darbeleri azaltıcı etkiye sahip kaplamalarla sorun olasılığı en aza indirilmektedir. Ancak kontrol dışı istenmeyen hallerde de mağdur olmamanız için sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan fiyat almak ve süreç ayrıntıları hakkında bilgi edinmek için talepte bulunabilirsiniz.

Başakşehir Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın iç kesimlerinde bulunan Başakşehir son 10 yılda hızla göç aldı. Özellikle toplu konut projelerinin yoğunlaştığı Başakşehir’de de hizmet veren firmamız; bölgeye yeni taşınan vatandaşlarımızın ve ilçeden farklı yerlere gidenlerin ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. Başakşehir ev eşyası depolama işi de verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

Selimoğlu Nakliyat İle Başakşehir’de Ev Eşyası Depolama!

Başakşehir ilçesinin gelişimini sürekli takip eden, bölgeyi ve ilçeyi çok iyi bilen firmamız; ilçeye özel çözümler üretmektedir. 400.000’i aşan nüfusu her geçen gün hızla artmaya da devam eden Başakşehir’de ev eşyası depolama hizmeti gözünüz arkada kalmayacak şekilde tarafımızdan verilmektedir. Eşyaların nakliyesi, depolara yerleştirilmesi ve vatandaş tarafından talep edildiğinde tekrar araçlarımıza yüklenerek istenilen adrese teslim edilmesi süreci tarafımızdan sağlanmaktadır.

Eşyalarınızı isterseniz siz paketleyebilirsiniz, isterseniz bu işlem için de tarafımızdan destek alabilirsiniz. Kolileme işlemleri için de hizmet veren personellerimiz bulunmaktadır. Akabinde nakliye araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenle depolarımıza ulaştırılmaktadır. Sürecin gerektirdiği hassasiyet ve özen maksimum seviyede uygulanmaktadır. Küçük veya büyük demeden her bir ev eşyasının sahibi için değerli olduğunun farkında olarak işlemler yapılmakta ve depolarımızda eşyalar emanete alınmaktadır.

Eşyaların depolarımızda kalacağı süre boyunca deforme olmaması, dış etkenlere maruz kalmaması için depolarımızda her türlü önlem alınmıştır. Nemden, rutubetten, ışıktan, ısıdan ve soğuktan korunan depolarımızdaki ortam; klasik oda sıcaklığında ve ev güvenliğindedir. Yalıtım malzemeleri ile izolasyonu da gerçekleştirilmiş olan depolarımız eşyalar için tam güvenlik sağlar.

Başakşehir’de Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Başakşehir’de ev eşyası depolama hizmetinin ücreti ile ilgili olarak verilebilecek net bir rakam maalesef bulunmamaktadır. Zira eşyaları depolanacak konutun büyüklüğü, eşya sayısı, eşyaların büyüklüğü ve sayısı bilinmeden bir fiyat çıkarmak mümkün değildir. Ayrıca eşyaların depolarımızda kalış gün sayısı da önemli bir diğer faktör olarak ön plana çıkaktadır. Eveşyası depolama hizmetiyle ilgili net fiyat almak için tarafımıza ulaşabilir; evinizin metrekaresini ya da eşya miktarını belirterek depolama hizmeti alacağınız gün sayısını söyleyebilirsiniz. Bu bilgilere göre tarafınıza net fiyat bilgisi iletilebilecektir.

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Nakliyat  Çekmeköy nakliyat güvenilir ve kaliteli taşıma işlemleri ile tüm bireylerin beklentilerine cevap oluşturabilecek bir hizmet sunar.

Sahip olmak istediğiniz her türlü hizmete sahip olabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Burada yer alan her işlem kişilerin tercih ettiği düzeyde ve kalitede sunulmaktadır. Tüm eşyalarınızın ilk aşamadan itibaren paketlenmesi ve taşıma işlemlerine hazır bir hale getirilmesi hedeflenmektedir. Bu şekilde düzenli bir çalışma süreci gerçekleştirilmekte ve bu sayede en iyi sonuçların hazırlanması hedeflenmektedir. Ev ve iş yerlerinin güvenilir bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilip herhangi bir sorunun oluşturulmasına izin vermeden sürecin devam etmesi gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Taşıma İşlemleri

Selimoğlu nakliyat her türlü taşıma işleminin güven içerisinde gerçekleştirilmesini ve bunun bir sonucu olarak ise hizmetin güven içerisinde sunulması sağlanmaktadır. Çekmeköy nakliyat hizmeti kısa süre içerisinde tüm kişilerin beklentilerine cevap oluşturacak birbirinden özel hizmet seçenekleri ile tüm kişilerin beklentilerine cevap oluşturmaya devam etmektedir. Her türlü ürün seçeneğini bir araya getiren ve kişilerin isteklerine cevap oluşturup kısa sürede gerekli taşıma işlemlerini oluşturan hizmet seçenekleri sayesinde kişiler birbirinden özel fırsatlara sahip olabilme şansına erişmektedirler. Firmalar arasında en iyi seçenekleri bir araya getiren ve her türlü dengenin en iyi şekilde cevap bulabilmesini sağlayacak bir hizmet sunulmaktadır.

Kaliteli Hizmetler Çekmeköy Nakliyat

Selimoğlu nakliyat kişilere sahip olmak istedikleri en iyi ve en özel hizmet seçeneklerini bir araya getirmiş durumdadır. Sunulan tüm hizmetler kişilerin beklentilerine cevap oluşturabilecek bir kalite ile ortaya konmaktadır. Aradığınız kaliteli hizmet seçenekleri için en kısa süre içerisinde tüm gerekli görüşmeleri yaparak işlerinizin ertelenmeden düzene girmesini sağlayabilirsiniz. Tüm hizmetler ambalajlı bir şekilde sunulmakta ve bu şekilde kısa süre içerisinde tüm eşyaların en özel şekilde paketlenme süreçleri gerçekleştirilip taşıma süreci başlatılmaktadır.  Adrese teslim hizmet seçenekleri sayesinde istediğinizden çok daha fazlasına en kısa süre içerisinde erişebilir ve bu hizmetleri sunmaya devam eden firmalardan en uygun seçeneklerin sahibi olabilirsiniz. Evden eve nakliyat tüm eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirip istediğiniz sonuçların sahibi olabilmenize ortam hazırlamaktadır.

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama

İstanbul Anadolu Yakası’nın iç kısımlarında yer alan Çekmeköy’de nakliye, taşıma ve depolama hizmeti firmamız Selimoğlu Nakliyat tarafından verilmektedir. Çekmeköy ev eşyası depolama işi uzman personelimiz, deneyimli kadromuz ile müşteri özelinde çözümler sunularak sağlanmaktadır. Eşya türlerine göre özel depolarımızda muhafaza edilen ve “emanet” olarak gördüğümüz değerler haftanın 7 günü 24 saat koruma ve gözetim altında tutulmaktadır.

Selimoğlu Nakliyat’tan Çekmeköy’e Özel Çözümlerle Eşya Depolama

Farklı bir ilden ya da İstanbul’un diğer ilçelerinden Çekmeköy’de bir konuta taşınacak vatandaşlar ilçe özelinde verdiğimiz eşya depolama hizmetinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca Çekmeköy’den farklı bir ile veya İstanbul’un diğer ilçelerinden birine taşınacak olan kişiler de istedikleri süre dahilinde ev eşyası depolama hizmetini alabileceklerdir. Taşınılmak istenilen evin bir müddet daha müsait olmaması; içinde meskun kat sakini bulunması, evin onarım ya da tadilat gerektirmesi vb. gibi durumlarda eşya depoları çözüm sunmaktadır. Bu noktada eşya depoların mahiyeti; güvenilir olması, dış ortamla temasının minimum seviyede bulunması önemlidir.

Küf, nem, koku, sıcaklık, soğukluk ve rutubet gibi etkenlerden arındırılmış depolar; eşyalar için sağlıklı barınma alanları olarak söylenebilir. Bu kıstasları fazlası ile karşılayan depolarımız her daim güvenlik kameraları ile izlenmekte ve güvenlikleri sağlanmaktadır. Yalıtımı, son teknoloji sprey poliüretan uygulamaları ile yaptırılmış depolarımızın kaliteli izolasyonu sayesinde eşyalar bize teslim edildiği vaziyette muhafaza edilebilmektedir.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar, Süresi Nedir?

Çekmeköy’de eşya depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımıza en uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti minimum fiyat politikası ile sunmakta ve oluşan maliyetlerin üzerine koyduğumuz asgari kar marjı ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Sektörde yılların birikimi ve tecrübesi ile var olan firmamız; kişiye özel fiyatlandırma ve eşya miktarı ile depolarda kalacağı süreye göre maliyet hesabı yapmaktadır.

Her bir müşteri özelinde şartlar değişiklik göstereceğinden fix fiyat üzerinden çalışma yapmamaktayız. Bu sayede müşteriler daha makul rakamlarla karşılaşmaktadır. Ekonomik koşullar altında ev eşyası depolama hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar; tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak eşya miktarına ve eşyaların depolarımızda kalacağı süreye göre fiyat alabilirler.

Ataşehir Ev Taşıma Nakliye

Ataşehir Nakliyat Selimoğlu Nakliyat Ataşehir şehir içi ve şehir dışı nakliyat hizmeti almak isteyenlere özel hizmet vermektedir.

Birçok insan için zor bir süreç olan taşınma sürecinde Selimoğlu Nakliyat olarak Ataşehir nakliyat firması hizmeti vermekteyiz. Günün her saatinde size yardımcı olan ekibimiz, istediğiniz yerde istediğiniz saatte hizmet vermektedir. Profesyonel çözümler ve ekonomik fiyatların yanı sıra güvenilir bir taşınma sürecini garantileyen firmamız, her zaman memnun kalacağınız bir anlayışla hizmet vermektedir. Nakliyat konusunda yaklaşımların profesyonelleşmesi ve ekonomik çözümlerle taşınma sürecinizin planlanması için her zaman firmamız destek verecektir. Nakliyenin yanı sıra depolama hizmeti de veren firmamız ev ve iş yerleri için çok sayıda ürünün istenilen zaman diliminde depo edilmesini sağlamaktadır. Nakliyat çözümleri konusunda hizmet almak istiyorsanız bizimle görüşmeden taşınma planınızı yapmayın.

Ataşehir Nakliyat İşyeri ve Fabrika Taşıma Hizmeti

Ataşehir şehir dışı nakliyat gibi taleplerin yanı sıra fabrika ve işyerlerinin de taşınması için hizmet vermekteyiz. Profesyonel hizmetler karşılığında çalışan ekibimiz, çözüm odaklı bir destek sağlayarak her zaman memnun kalacağınız bir hizmet sağlayacaktır. Fabrika taşıma ve fabrikalardaki makine ve cihazları taşımak için taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dürüst ve güvenilir çözümler bulmak istediğinizde her zaman size yardımcı olan ekibimiz, en pahalı makinelerin dahi güvenle taşınmasını sağlar. Böylece uzun süre geçse bile depolama konusunda ihtiyacınız karşılanırken taşınma konusunda da depolama süreçlerinin kontrol altında olması sağlanır. Oldukça önemli bir hizmet hizmet almanızı sağlayan firmamız, fabrika taşımacılığı konusunda bir numaradır. Tüm Ataşehir bölgesine hakim olan uzmanlarımız fabrika ve iş yerlerinizi özenle taşımanız için size destek verir.

Şehir Dışı Taşınma Hizmetleri

Selimoğlu Nakliyat hizmetini almanız için Ataşehir şehir içi nakliyat sunan ekibimiz istediğiniz yere istediğiniz tarihte ulaşmanızı sağlar. Uluslararası alanda da taleplerinizi değerlendiren uzmanlarımız şehir içi ve şehir dışında istediğiniz yere kısa sürede varmanızı sağlayacaktır. Asansörlü taşımacılık ya da evden eve nakliyat gibi konularda tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet almanızı sağlayan firmamız günün her saatinde istediğiniz yere taşınmanız için destek vermektedir.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Taşınmak, dünyanın en meşakkatli işleri arasında yer alıyor. Kurulu bir düzene sahip olunan evdeki onlarca eşyanın yerlerinden sökülmesi, paketlenmesi, kutulanması, taşınması ve yeni eve nakliyesi son derece özen isteyen bir iş. Bu işi profesyonel ellere bırakmak içinizin rahat ve huzurlu olması adına önem arz etmektedir. Ataşehir ev eşyası depolama hizmetimiz ile eşyaların depolanmasını, korunmasını ve gerektiğinde yeniden nakliyesini özenle sağlıyoruz.

Selimoğlu Nakliyat olarak bugüne kadar taşıdığımız her evi “kendi evimiz” gibi gördük. Bundan sonra da bu şekilde görmeye devam edeceğiz. Bu düsturla yaptığımız işler sayesinde her daim müşterilerimiz bizleri başka kişilere tavsiye ettiler ve bu sayede yeni müşteriler kazandık. Reklamımız; yaptığımız iş ve verdiğimiz kaliteli, güven veren hizmet oldu. Ev eşyası depolama işinde de alanının en iyi firmalarından biri konumunda yer almaktayız. Güvenli, temiz ve korunaklı depolarımızda ev eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.

Neden Ev Eşyası Depolama Hizmetine Gerek Duyayım?

Hali hazırda oturmakta olduğunuz evden taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum; bazen bir tayin nedeniyle olabilirken bazen de ev sahibi ile anlaşmazlık vb. gibi nedenlerle olur. Yeni bir eve taşınana kadar eşyaların güvenle barınabilecekleri bir ortam olması gereklidir. Bu hizmeti İstanbul Ataşehir’de firmamız Selimoğlu Nakliyat uzman personeli ve sağlıklı depolama alanları ile veriyor.

Evlenmeyi düşünüyorsunuz ve ev eşyalarınızı önceden mi aldınız? Kaçırılmayacak bir kampanya mı buldunuz? Evlenene kadar oturacağınız daire müsait değil mi? Bunların hiçbiri problem değil. Ev eşyası depolama hizmeti için tarafımıza ulaştığınızda; istediğiniz adrese gelerek depolanacak eşyalarınızı alıyoruz ve kendi depolarımıza nakliyatını sağlıyoruz.

Eşyalarınızı paketlemek, kutulamak ve kolilemek için zaman bulamadıysanız; bu hizmeti de firma olarak vermekteyiz. Eşyaların cinsine uygun (kırılacak eşya, elektronik eşya vb.) paketleme yöntemlerimizle muntazam bir işçilik çıkararak ideal kutulamayı yapmaktayız. Alanında deneyimli personelimizle eşyalarınız özenle kutulandıktan sonra yine aynı özenle taşınmakta ve 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlediğimiz depolarımızda saklanmaktadır. İstediğiniz tarihe kadar emanetimiz olan eşyalarınızı yine aynı özveri ile