Evden Eve Nakliyat Taşımacılık kendi içinde son derece profesyonel olarak yapılması gereken bir iştir ve bir TASIMACILIKSSSkamyon bir hamal olayından çok daha fazlasıdır. Kurumsal ve ilgili standartlara uygun olarak evden eve nakliyat işlerinin yapılması gerekir. Benzer bir durum ofis taşımacılığı kimi kavramlar içinde geçerlidir. Yani işin özünde taşımacılık başlı başına teknik bir iştir. Biz de bu alanda hizmet veren alanında öncü olan kuruluşlardan bir tanesiyiz.

Taşımacılık Hizmeti Nasıl Yapılır? 

Genel anlamda bakıldığında evden eve nakliyat firması ifade edilmeye çalışıldığı gibi teknik bir iştir. Gerek mavi yakalılar, gerek beyaz yakalıların işini hem severek hem de problemsiz olarak yapılması gerekir. Öncelikli olarak müşteri ile belirlenen gün ve saatte daha önce fizibilitesi yapılan eve gidilerek eşyalar düzgün bir biçimde paketlenir, ambalajlanır ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile güvenli bir biçimde eşyalarınız hangi katta olursa olsun güvenle aşağıya indirilerek bu alanda hizmet veren araçlarımıza ilgili personel tarafından yerleştirilir.

Taşımacılık hizmeti boyunca eşyalarınız kayıp, hasar, çalınma vs istenmeyen durumlar için eşya taşıma sigortası ile sigortalanır. Bunun akabinde diğer adrese gelindiği zaman yine güvenle eşyalar taşınır ve sizin belirlediğiniz biçimde teslim edilir ve istenirse paketler açılarak yerleştirilir. Firmamızda alanında deneyimli uzman ve bu işte yeterliliği

DEMONTA
Selimoğlu Nakliyat 444 45 16

olan daimi personellerimiz çalışır. Firmamız istenilen her yere taşımacılık hizmeti vererek kişilerin bu süreci atlatmasına yardımcı oluyoruz.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Evden eve nakliyat konusunda fiyatlarımızdan da bahsetmek gerekir ise fiyatlarımız için net bir rakam vermek söz konusu değildir. Hangi katlar arası taşınacağı, toplamda mevcut eşya sayısı ve buna göre çalışacak olan eleman sayısı, arada yer alan mesafe fiyatlarımızı belirleyen temel unsurlardır.

Firmamızda fiyatlar verdiğimiz hizmet kalitesine göre oldukça uygundur. Kesintisiz olarak kent içinde ve kent dışına en hızlı, en seri biçimde hizmet verilir. Bu noktada da öncü kuruluşlar arasındadır. Taşıma konusunda firmamızdan her zaman hizmet alabilir ve dilediğiniz tarihte taşınma işlemlerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Profesyonel hizmet ile eşyalarınız her zaman güvendedir.

İstanbul Evden Eve Nakliye İçin

Evden eve nakliye hizmeti alınarak taşına işleminizi kısa süre de ve zahmetsizce bir sevk gerçekleştirmenin avantajını elde edersiniz. Ev ya da iş yeri eşyanızın nakliyesi sırasında hizmeti sunan personelin konusunda uzman ve deneyim sahibi olmasına önem verilmesi gerekir. Nakliye hizmeti sunan firmamızın tüm personelinden profesyonel hizmeti almanın avantajına sahip olabilirsiniz. Ev nakliyat firması tercihinde hizmet sözleşmesinin yapılması, asansörlü taşımacılık hizmetinin sunulması, kapalı kasa araçlar ile sevkin gerçekleştirilecek olması da önemlidir. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz firmamız aynı zamanda taşınma işlemlerinizde ekstra olarak da talep ettiğiniz hizmeti sunmaktayız. Talebinize bağlı olarak alınacak olan hizmetler için firmamız ile irtibatta geçerek bildirmeniz durumunda hizmet sözleşmesinde de bu hizmet içeriklerine yer açılır. Sizde taşınma işlemlerinde uzman bir firmadan destek almak için hemen bizim ile irtibata geçebilirsiniz.